Osobný bankrot – jedna z možností oddlženia

Osobný bankrot – jedna z možností oddlženia

Dnešným trendom je žiť život, ktorý je viac-menej dlhovou špirálou, kde trend mať dlh a úver je cesta k lepšiemu životu plnému hmotného majetku, ktorý si inak nemôžete dovoliť. Existuje však čoraz viac ľudí, ktorí Vám potvrdia opak tohto tvrdenia a dlhy im prerástli cez hlavu tak, že im prestali vytvárať lepší život a teraz im ho komplikujú.

Legislatívny spôsob oddlženia – osobný bankrot

Konkurz, alebo inak povedané – osobný bankrot, je jednou z možností, ako sa zbaviť svojich dlhov. Zákon č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii poskytuje aj fyzickým osobám vyhlásiť osobný bankrot, teda konkurz, ktorým sa postupne môžu zbaviť všetkých svojich dlhov. Má to však jeden háčik a to, že fyzická osoba musí splniť niekoľko podmienok a k úplnému oddlženiu dôjde až po trojročnej skúšobnej dobe, kedy fyzická osoba musí plniť súdom stanovené podmienky splácania svojich dlhov.  Je to zdĺhavá cesta za neistým koncom, kedy by vyvrcholením snaženia mal byť osobný bankrot, ktorý Vás môže zbaviť Vašich dlhov, no na Slovensku je tento inštitút stále nedostupný, pretože podmienky vyžadujú dostatočný majetok, ktorý zadlžené fyzické osoby mnohokrát už nemajú.

Riešením je „riešenie dlhov“

Po mnohých pozitívnych skúsenostiach klientov v Českej republike, sa spoločnosť Prvá oddlžovacia s.r.o. rozhodla vstúpiť na slovenský trh so svojim produktom „riešenie dlhov“, ktorý je jednou z mála schodných ciest, ako sa zbaviť svojich dlhov a raz a navždy sa vyrovnať s dlhovou špirálou, ktorá pohlcuje vzťahy, rodiny a aj samotného dlžníka tak na psychickej ako aj na fyzickej rovine bytia.

Riešenie dlhov – priateľ na Vašej strane

Riešenie dlhov je produkt, ktorý pomáha na strastiplnej ceste k úplnému oddlženiu fyzických osôb a zároveň je to cesta, ako legálnym a legislatívne usporiadaným spôsobom uspokojiť požiadavky svojich veriteľov. Riešenie dlhov nie len právna pomoc, administratívne zabezpečenie všetkých dokumentov a riešenie právno-finančných otázok. Zástupca spoločnosti Prvá oddlžovacia s.r.o. je predovšetkým Váš priateľ, ktorý má záujem Vám pomôcť a stojí vo všetkých prípadoch na Vašej strane, ako priateľ, na ktorého sa môžete spoľahnúť v každej chvíli a situácii.

Viac podrobností o téme sa dozviete v spoločnosti Prvá oddlžovacia s.r.o. a od jej oblastných zástupcov na tomto linku.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat