Nečakajte pokiaľ vás dobehne exekúcia

Nečakajte pokiaľ vás dobehne exekúcia

Na Slovensku existuje viacero, viac alebo menej, úspešných metód, ako sa zbaviť dlhov. Zadlžovanie v kolotoči úverov a prepadanie depresii z finančných ťažkostí môže viesť až k  exekúcii, ktorá môže spôsobiť problémy nielen v majetkovej, ale aj osobnej tragédii. Tieto pocity pozná na vlastnej koži čoraz viac ľudí na Slovensku.

Nečakajte s riešením situácie až na exekúciu

Mnoho ľudí sa dostáva do dlhovej špirály, často krát už dávno pred tým, ako nastanú skutočné problémy a dochádza ku exekúcii. Celý proces exekúcie je opísaný v zákone č. 233/1995 Z. z. – exekučný poriadok. Nebankové subjekty, úvery, pôžičky, zadlžovanie – to všetko môže viesť k tomu, že jedného dňa zaklope na vaše dvere exekútor, ktorý bude požadovať splatenie vašich dlhov, alebo vám jednoducho siahne na váš majetok, neraz aj na strechu nad hlavou. Často je tento jav spôsobený práve tým, že človek v tiesnivej situácii nerieši svoje finančné ťažkosti a svoje dlhy.

Riešenie dlhov na dosah ruky

Pre všetkých, ktorým nie sú ich dlhy ľahostajné však dnes nastáva svetlá chvíľa, ktorá prináša jednu z ďalších efektívnych možností, ako sa zbaviť svojich dlhov raz a navždy. Prvá oddlžovacia s.r.o prináša, po bohatých skúsenostiach z Českej republiky, novinku na slovenský trh v podobe produktu „riešenie dlhov“. Skúsenosti spoločnosti Prvá oddlžovacia s.r.o. sú aj z oblasti exekučných konaní, ktoré nemusia byť vždy tou „poslednou kvapkou“ ku strate majetku a životným tragédiám.

Riešenie dlhov – priateľ na Vašej strane

Riešenie dlhov je produkt, ktorý pomáha na strastiplnej ceste k úplnému oddlženiu fyzických osôb a zároveň je to cesta, ako legálnym a legislatívne usporiadaným spôsobom uspokojiť požiadavky svojich veriteľov. Riešenie dlhov nie je len právna pomoc, administratívne zabezpečenie všetkých dokumentov a riešenie právno-finančných otázok. Zástupca spoločnosti Prvá oddlžovacia s.r.o. je predovšetkým Váš priateľ, ktorý má záujem Vám pomôcť a stojí vo všetkých prípadoch na Vašej strane, ako priateľ, na ktorého sa môžete spoľahnúť v každej chvíli a situácii.

Viac podrobností o téme sa dozviete v spoločnosti Prvá oddlžovacia s.r.o. a od jej oblastných zástupcov na tomto linku.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat