Investiční stříbro

Investiční zlato – investiční stříbro

Máte volné finanční prostředky? Uvažujete jak s nimi naložit? Nechcete, aby inflace neustále snižovala jejich reálnou hodnotu? Nízko úročené bankovní vklady a investice na akciových trzích už Vás nelákají? Chcete vysoký výnos a přitom mít možnost kdykoli a rychle přeměnit svou investici zpět na hotovost? Máme pro Vás řešení.

Krásný zlatý trend – už 11 let stabilního růstu

Pojďte společně s námi a stovkami našich klientů investovat na jediném dlouhodobě rostoucím trhu od roku 2001. Na rozdíl od záporných, či minimálních výnosů na trhu akcií, dluhopisů, či nemovitostí, cena zlata roste stabilně už 11 let a její růst se očekává i v budoucnu. Průměrný nárůst ceny zlata za těchto 11 let je více než 18% ročně.Budoucí růst ceny zlata bude tím robusnější, čím více se vlády a centrální banky budou snažit agresivním tištěním ničím nekrytých bankovek obnovit chabý hospodářský růst a řešit další ekonomické problémy ve světě.

Investiční zlato – pevný základ kvalitního portfolia

Dovolujeme si Vám představit a nabídnout investiční produkt, kterým je zlato – investiční zlato. Zlato ve formě zlatých mincí a zlatých cihel je výborným investičním produktem. Nepřináší sice úroky, ale svou stabilitou a jistotou hravě překonává výnosy na finančních trzích. Zlato v jeho fyzické podobě by tedy nemělo chybět jako pojistka v žádném kvalitním investičním portfoliu. Chcete-li dobře investovat své finanční prostředky, uložte své peníze do zlata – fyzického zlata. Jen fyzické zlato máte skutečně vždy a plně pod svou kontrolou.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat