Investičné zlato může vlastnit každý

Investičné zlato je populárním způsobem spoření a investování, protože na rozdíl od klasické měny, investičné zlato nepodléhá vlivům inflace či jiným ekonomickým jevům. Chcete mít své peníze v bezpečí? Nedůvěřujete bankám, které mohou kdykoliv vyhlásit krach? Nepřijďte o svůj těžce vydělaný majetek a uschovejte ho do zlatých cihliček, které budete mít pod kontrolou přímo u Vás doma. A že nemáte na to koupit si 10 gramové investičné zlato najednou? Nakupujte investičné zlato po jednotlivých gramech a mějte jistotu dobře uschovaných peněz!

Investičné zlato neustále stoupá na ceně

Investičné zlato je mezinárodní měna, která je vysoce ceněna i v dobách války či hospodářské krize, protože na rozdíl od dolaru, cena zlata neustále roste. Investičné zlato, to je stabilita i možnost zbohatnout, tak nač ještě váhat, když si zlaté cihličky může dovolit skutečně každý. A na koho se ohledně nákupu obrátit? Důvěřujte Gold Invest Slovakia a.s., protože:

  • · investičné zlato za Vás sledují na světových trzích
  • · zpracovávají individuální cenovou kalkulaci – poradí Vám, kdy je dobré investičné zlato či stříbro nakoupit a kdy ho zase prodat
  • · poskytují servis a poradenství při nákupu i po něm
  • · nabízí zpětné odkoupení pro všechny své klienty
  • · zárukou jsou jejich dlouholeté zkušenosti v obchodování s cennými kovy

Záruka zpětného odkupu

Bojíte se, že ve chvíli, kdy budete chtít investičné zlato prodat, nikdo ho nebude chtít? Gold Invest Slovakia a.s. garantuje zpětné odkoupení a profesionální finančníci Vám dokonce poradí, kdy je nejlepší zbavit se ho. Buďte v klidu a nestrachujte se o své peníze, které máte uloženy u zcela cizích lidí v bance. Investičné zlato budete mít v bezpečí u sebe doma!

Comments are closed