Zarobte si peniaze!

Dovoľte, aby sme Vás zoznámili s novou internetovou aukčnou platformou pre požičiavanie peňazí PůjčmeSi.cz. Podstatou tohto nového projektu je vynechanie bankových inštitúcií v procese požičiavania peňazí. Dôležitým faktorom je aj garancia nízkych úrokových sadzieb pre dlžníkov a zaujímavých výnosov pre investorov.

Ako sa do tohto systému zapojiť? Prvým krokom ja registrácia na portáli PůjčmeSi.cz. Po registrácii dostanete unikátny kód a ten budete poskytovať svojim známym a priateľom. Pre propagáciu služby môžete použiť banner, umiestnený na svojej webovej stránke alebo odkaz zdieľajte v rámci sociálnych sietí.

Ak na PůjčmeSi.cz príde zákazník s vaším kódom, získate províziu. Nemusíte mať žiadne obavy. Systém na PůjčmeSi.cz vždy rozpozná práve toho „Vášho“ zákazníka. Akonáhle akýkoľvek Vami odporúčaný zaregistrovaný zákazník uzavrie pôžičku alebo investíciu a dôjde k úhrade prvej splátky, bude pre Vás pripravená platná rámcová provízna zmluva. Po podpísaní tejto zmluvy vám bude vyplatená prvá provízia.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat