Zarobte si peniaze!

Dovoľte, aby sme Vás zoznámili s novou internetovou aukčnou platformou pre požičiavanie peňazí PůjčmeSi.cz. Podstatou tohto nového projektu je vynechanie bankových inštitúcií v procese požičiavania peňazí. Dôležitým faktorom je aj garancia nízkych úrokových sadzieb pre dlžníkov a zaujímavých výnosov pre investorov.

Ako sa do tohto systému zapojiť? Prvým krokom ja registrácia na portáli PůjčmeSi.cz. Po registrácii dostanete unikátny kód a ten budete poskytovať svojim známym a priateľom. Pre propagáciu služby môžete použiť banner, umiestnený na svojej webovej stránke alebo odkaz zdieľajte v rámci sociálnych sietí.

Ak na PůjčmeSi.cz príde zákazník s vaším kódom, získate províziu. Nemusíte mať žiadne obavy. Systém na PůjčmeSi.cz vždy rozpozná práve toho „Vášho“ zákazníka. Akonáhle akýkoľvek Vami odporúčaný zaregistrovaný zákazník uzavrie pôžičku alebo investíciu a dôjde k úhrade prvej splátky, bude pre Vás pripravená platná rámcová provízna zmluva. Po podpísaní tejto zmluvy vám bude vyplatená prvá provízia.

Comments are closed

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich