Peníze krizi nepřežijí, diamanty ano

Navzdory finanční a ekonomické krizi se neobjevil pokles zájmu o luxusní zboží jako je umění, zlato od bohatých kupců – většina z nich totiž hledí na toto zboží jako na investici do budoucna. Jedním z typů tohoto luxusního zboží jsou i diamanty, s kterými se běžně obchoduje jako s investicí (investiční diamanty).

Rekordní prodeje v posledních aukcích hlavně na asijských trzích svědčí o tom, že existuje nárůst obchodu s těmito drahokamy. Činnost zahájilo několik investičních fondů zaměřených výhradně na diamanty a některé fondy mají diamanty jako důležitou součást svého portfolia.

Zlepšením transparentnosti obchodu s investiční diamanty v minulosti umožnilo z obchodu s těmito kameny vytvořit fungující byznys. Zlepšila se cenová transparentnost, posílila se likvidita a umožnilo zahájení fondů investičních diamantů. Leštěné bílé diamanty jsou nejčastěji obchodované pro investiční účely, a slouží jako jakýsi diamant benchmark.

Jednou ze společností mající licenci pro obchodování s diamanty, je v České republice firma Diamond Trade Center z Poděbrad. Jak se můžete dozvědět například na našich stránkách, cena diamantů neustále roste. Jde totiž na rozdíl od peněz o trvalou hodnotu podloženou reálným předmětem. Na rozdíl od peněz, které podléhají inflačním vlivům díky nezodpovědnosti politiků, je investice do diamantu jistotou. Pokud si zakoupíte diamanty jako investici, je u většiny společností možné tento diamant později prodat zpět. Diamanty jsou nakupovány pouze v zemích, které jsou bezpečné a nepoužívají tyto zisky k potlačování lidských práv či válkám.

V současné bezprecedentní finanční a ekonomické krizi je jen velmi málo bezpečných investic jako jsou diamanty. Touto investicí můžete zajistit nejenom sebe, ale i Vaši rodinu a děti. Další informace o této investici a dalších službách je možné nalézt na našich stránkách.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat