Osobní bankrot – účinná záchrana

V dnešní době je čím dál víc těžší vystačit s penězi. Složitá finanční situace zatěžuje čím dál více lidí. Mnohdy je situace natolik kritická, že si půjčíme neuváženě a následně toho litujeme. Naše dluhy nás táhnou níž a níž, čímž se dostáváme do větších a větších problémů. V médiích nám hlasy vštěpují nebezpečná hesla: „ Nemáš peníze? Jsi ve finanční tísni? Pujč si, je to tak snadné!! Pod vidinou klidu od věřitelů pak děláme neuvážené kroky a podnikáme „rychlé útěky“ v podobě dalších půjček. To však nevydrží a máme na krku další noční můru – exekuci. Naštěstí existuje účinná cesta z dluhů – osobní bankrot.

Co je osobní bankrot?

Osobní bankrot je varianta, jak se účinně vymanit z dluhové pasti. Tuto formu oddlužení nabízí dlužníkům legislativa ČR. Nic ale není úplně zadarmo a cesta ke kladnému vyřízení vaší žádosti o osobní bankrot bude trnitá. Provází ji totiž hodně administrativních úkonů, které musíte splnit. Dodání potřebných dokumentů je časově náročné a klíčové pro vyhovění vaší žádosti. Pokud nedodáte vše potřebné, vystavujete se riziku zamítnutí návrhu na vaše oddlužení a následné likvidaci. Na tomto kroku končí spousta žadatelů s neúspěchem. Nicméně, pokud se vám podaří uspět, máte vítězství na dosah. Pokud budete pravidelně splácet, nebudete obcházet zákon a dostávat se do zbytečných problémů, stačí mnohdy splatit pouze 30% z vašeho dluhu (minimální hranice) a za 5 let bude po problémech.

Jak udělat aby byl osobní bankrot úspěšný?

Pokud se bojíte, že by jste u soudu nemuseli uspět, máme pro vás řešení. Poraďte se s kvalifikovanými odborníky v dané problematice! Firma Insolvia s.r.o. se zabývá právě osobními bankroty a oddlužením fyzických osob. Má na kontě spoustu úspěchů v oblasti osobních bankrotů a insolvence a spousty spokojených zákazníků. Poraďte se s profesionály, kteří vědí jak uspět! Nejen, že vám pomohou s velmi složitou administrativou – doložením potřebných potvrzení a dokumentů. Budou vám důležitými poradci po celou dobu trvání vašeho oddlužení, kdy budou sledovat vývoj celého procesu a upozorňovat vás na důležité nedostatky, které by pro vás mohly mít nepříjemné důsledky.

Potřebujete zvýšit vaše šance na kladné vyřízení žádosti? Potřebujete odbornou pomoc? Obraťte se na Insolvia – Osobní bankrot</a.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat