Kalkulačka oddlužení – rádce v nouzi

Dostali jste se do vážných finančních problémů? Došly tyto nepříjemnosti tak daleko, že jedinou schůdnou možností je insolvence? V tom případě budete potřebovat hodně informací ohledně tohoto tématu. Zde vám přiblížíme problematiku osobního bankrotu a také představíme užitečnou kalkulačku oddlužení, kterou určitě využijete.

Nároky insolvence

Pokud jste už zjišťovali co insolvence obnáší, víte, že to není nic snadného. Dříve než si žažádáte o povolení oddlužení, je třeba splnit určité podmínky. (musíte mít stálý příjem, minimálně 2 věřitele apod.) A to se jedná pouze o podání žádosti, nikoliv o oddlužení samotné. K němu je třeba shromáždit všechny potřebné dokumenty, formuláře a potvrzení do určitého termínu. Pokud něco opomenete, může to ovlivnit povolení osobního bankrotu. Vaše šance také snižuje velký počet žadatelů o insolvenci. Počet povolených oddlužení je totiž omezen. Pokud budete mít štěstí, nebo se svěříte do rukou odborníků, kteří zajistí vaši úspěšnost v tomto řízení, za 5 let poctivého splácení máte vyhráno.

Kalkulačka oddlužení – máte nárok na insolvenci?

Jak ale zjistit, jestli splňujete podmínky oddlužení a můžete si o osobní bankrot zažádat? V tomto vám zaručeně pomůže novinka dostupná na internetu – kalkulačka oddlužení. Stačí jen zadat 4 základní data do formuláře a kalkulačka vypočítá, zda máte nárok na insolvenci. Výsledek je pouze informativní, nicméně vám pomůže k tomu, aby jste do své situace “více viděli”. Kalkulačka je zdarma a můžete ji použít opakovaně. Nemusíte běhat po úřadech ani brouzdat složitě internetem a hledat bližší informace. Vše naleznete na jednom místě. Na tomto webu se také dozvíte spoustu zajímavých informací ohledně insolvence. Svou situaci posléze můžete konzultovat s odborníky. Kontaktovat můžete naše operátory na zelené lince, nebo se na nás obrátit přes kontaktní formulář.

Chcete zkusit kalkulačku oddlužení a doszvědět se více o formách oddlužení? Navštivte www.insolvia.cz

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat