Potrebujete doma klimatizáciu?

Pri dnešnom globálnom otepľovaní zisťujeme, že sú u nás v zimnom období tuhšie zimy v letnom ročnom období sú horúcejšie letá. Preto čoraz viac ľudí si zriaďuje klimatizacie, či už je to doma alebo v práci. No a dnešné moderné autá už samozrejme ani nekúpite bez klimatizácie.

Spoločnosť BTK – bývanie, teplo, klimatizácia, projektuje, navrhuje, zabezpečuje aj montáž a servis na klimatizácie, vzduchotechnika a tepelné čerpadlá. Aj pre spomínané globálne otepľovanie sa ľudia tiež začínajú venovať ekologickejšiemu žitiu. Tepelné čerpadlá sú vlastne prístroje, ktoré čerpajú nízkoteplotnú energiu zo zeme, slnka a vzduchu a tento prístroj potom prečerpáva túto energiu na vyššiu teplotnú úroveň. Tepelné čerpadlá sú najvhodnejšie do veľkých rodinných domov.

V lete sú veľmi obľúbené už spomínané klimatizácie. Klimatizácie nemusia byť montované len vo veľkých budovách a v pracovných priestoroch. Existujú aj mobilné klimatizácie, ktoré vám umožnia mať optimálnu teplotu, aby ste sa cítili čo najpríjemnejšie tam, kde je to najdôležitejšie – doma. Majú moderný dizajn a sú aj napriek svojmu malému tvaru, veľmi výkonné, účinné a praktické. BTK ponúka tieto druhy mobilných klimatizácií – Issimo, Piú, Frrido, Doppio a Dolceclima Super. Doppio je jeden z najmenších a zároveň najvýkonnejších mobilných klimatizácií. Firma BTK funguje už od roku 2000. Je to stále rastúca firma, čo značí o ich spoľahlivosti, profesionalite a  dlhoročných úspechoch.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat