Zajímavosti o Jamajce

Karibské moře je součástí Atlanského oceánu a nachází se v tropickém pásmu. Tropické klima a rozmanité ostrovy činí z Karibského moře ideální místo pro dovolenou. Láká i vás nevšední krása Karibiku a chcete si dopřát exotickou dovolenou v tropech? Výborným tipem je exotická dovolená na Jamajce! Jamajka je největším a nejzápadnějším z anglicky mluvících ostrovů Karibiku a je proslulá svou nádhernou přírodou a zejména pak velmi pestrým kulturním životem.

Podnebí Jamajky je tropické, a díky tomu se vyznačuje vysokými teplotami moře i vzduchu po celý rok. Průměrná teplota je na Jamajce v letních měsících 28°C a 25°C v průběhu zimy, což je více než příjemná teplota pro dovolenou u moře. Zpestřete si chladnou zimu nebo proměňte letní dovolenou u českého rybníku v jedinečný zážitek – zájezdy na Jamajku jsou pro vás ideální!

Pláže Jamajky

Zaujala-li vás představa dovolené na Jamajce, pak se vám bude jistě hodit přehled nejkrásnějších pláží tohoto ostrova. Jednou z nejkrásnějších pláží Jamajky je Treasure Beach na jižním pobřeží ostrova, Seven Mile Beach, Rose Hall Beach a Boston Bay Beach. To je pouze zlomek z celkového množství pláží Jamajky. Ať se rozhodnete navštívit severní, jižní, východní či západní pobřeží ostrova, všude naleznete širokou nabídku kvalitních pláží, z níž si jistě vyberete! Pobřeží Jamajky skýtá rušné pláže, stejně jako klidné zátoky. Záleží pouze na tom, jaké máte představy o své dovolené.

Letoviska Jamajky

Když se řekne Jamajka, většině lidí se vybaví spousta slunce, pestré barvy a nikdy nekončící zábava. Chcete-li se na své dovolené dobře bavit, neváhejte a cestujte s námi na Jamajku! Velmi oblíbené jsou například zájezdy do Montego Bay, Falmouth, Lutea, Negril, Ocho Rios a Runaeay Bay. Každé z těchto letovisek Jamajky je svým způsobem osobité a svým návštěvníkům nabízí moderní hotelové komplexy. Vyberou si tedy nejen mladí turisté, ale také rodiny s dětmi, které jistě ocení příjemnou atmosféru a kvalitní turistické zázemí.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat