Užite si slobodu na Liptove!

Liptov. Najkomplexnejšia destinácia Slovenska. Ponúka toľko možností, až si človek ťažko vyberie, čo chce robiť. Všade samé reklamy na Jasnú a Aquaparky, ktoré v nás evokujú ekvivalent drahej destinácie. Liptov však nie je len o nich. Liptov je predovšetkým o krásnej prírode a aktívnom oddychu. Tu však uždostupné informácie na tipy na takýto štýl dovolenky zlyhávajú.

Práve preto vznikol portal Discover Liptov, ktorý je zameraný práve na takéto informácie. Cieľom je  komplexne zastrešiť a popísať možnosti športových aktivít na liptove s konkrétnymi tipmi. Zorientujete sat u či už cez konkrétne activity ako turistika, cyklistika, vodné športy, lyžovanie… Alebo cez menšie regiony a hory. Nechýba ani aktívna mapa, kde nájdete jednotlivé tipy I prekliky na informácie o nich.

Turistika na Liptove

Snáď najtradičnejší region na turistiku. Turitika na Liptove ponúka množstvo možností hlavne vďaka tomu, že celý region je obklopený horami. Zo severu sú to Vysoké Tatry na SV, Liptovké kopy, Západné Tatry a Chočské vrchy na SZ. Z Juhu zas chráni Liptov celý hrebeň Nízkych Tatier. Na Západe zasahuje I kúsok Fatry. Toto je teda vážne úžasný region na akýkoľvek druh turistiky, a možností máte neúrekom, ktorýmkoľvek smerom sa otočíte a vyberiete.

Inšpirujte sa túrami po celom regióne Liptov na stránkach www.discoverliptov.com. Pripravujeme pre Vás teraz i zimné aktivity.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat