Užijte si dovolenou v Bulharsku v režimu all inclusive

Pokud ještě váháte, kam se letos vydat na letní dovolenou, tak právě Bulharsko je jasnou volbou. Bulharsko se nachází na Balkánském poloostrově na jihovýchodě Evropy. Hlavním městem je Sofia. Existuje hned několik důvodů, proč se vydat na dovolenou právě do této země. V první řadě stojí fakt, že dovolená v Bulharsku patří mezi téměř nejlevnější dovolenou u moře. Další výhodou je také to, že Bulharsko není daleko. Zvolit si můžete cestu vlastním automobilem, autobusem nebo také letadlem. Vybírat můžete i z tzv. all inclusive zájezdů s neomezenou možností konzumace jídla a veškerých nápojů nebo zájezdy s polopenzí, kde je v ceně zahrnuta snídaně a večeře.

V Bulharsku je nejen krásná krajina a příroda, ale i skvělé jídlo, které kombinuje středoevropskou a orientální kuchyni. Příjemná atmosféra, komfortní ubytování a spoustu zábavy na vás čeká na dovolené v Bulharsku. Vydejte se se svou rodinou, známými nebo s přáteli a objevte krásy této země. Výlety, koupání v moři, slunění se na pláži, procházky krásnou krajinou a nejen to můžete zažít, pokud se vydáte na cestu do Bulharska. Prožijte nezapomenutelné zážitky se svými nejbližšími a vydejte se načerpat novou energii právě teď!

Krásy Bulharska

V Bulharsku můžete navštívit mnoho krásných míst. Jedním z nich je město Nesebr, které je jako stvořené pro romantiky. Tato starobylá rybářská osada, která je chráněná mezinárodní organizací UNESCO, je jedním z turisticky nejatraktivnějších cílů. Výjimečnou atmosféru tohoto místa dokreslují zákoutí s rybářskými čluny a výhledy na písčité duny nedalekého Slunečného pobřeží. Dalším krásným místem, které stojí za to navštívit, je historický symbol Bulharska – Veliko Tărnovo, které se řadí mezi historicky a architektonicky nejvýznamnější místa v Evropě.

Neváhejte a vydejte se na dovolenou do Bulharska. Na své si zde přijde opravdu každý. Milovníci odpočinku se dosytosti zrelaxují na zdejších plážích. Naopak příznivci aktivnější dovolené zde mohou podnikat výlety a objevovat krásy místní krajiny a bohatou historii. Vybrat si můžete i z all inclusive zájezdů do Bulharska, kde o vás bude luxusně postaráno. Na nic nečekejte a vyberte si tu pravou dovolenou pro vás právě teď!

Comments are closed

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde