Letní dovolená v Chorvatsku? Právě nyní je nejvhodnější doba!

Máte dost pochmurného a chladného počasí, které je s počátkem školního roku tradičně spojeno?? Nestihli jste doposud realizovat letní dovolenou? V tom případě byste tak měli co nejrychleji učinit. Například pobřeží Jadranu letní teploty doposud neopustily, a jestliže se rozhodujete pro dodatečnou koupi zájezdu, čerpat můžete atraktivní slevy. Dovolená v Chorvatsku na last minute není nijak extra cenově nedostupná, pokud jste tedy nezvládli našetřit dostatečný obnos třeba na Řecko, Kypr anebo jinou oblíbenou turistickou destinaci, je Jaderské pobřeží ideální volbou.

Jestliže míříte do Chorvatska poprvé, těšte se na spoustu zážitků, nezapomenutelná panoramata, výborné kulinářské speciality i vlídnost místních obyvatel. Zajímavosti z prostředí Chorvatska je možno čerpat na internetu nebo se stačí zeptat známých nebo přátel. Stoprocentně si budou letní dovolenou v této oblíbené přímořské destinaci nadmíru pochvalovat. Kromě lenošení na pláži a koupání se tady můžete věnovat též podmořskému potápění, pro které má chorvatské pobřeží ideální podmínky. Vydat se můžete též na vysokohorskou túru a prohlédnout si chorvatské údolí z nejvyšší hory vrcholu Biokovo, ke kterému vás dovede nově vybudovaná pozemní komunikace.

Jak vyřešit ubytování? V případě, že si zařizujete dovolenou prostřednictvím cestovky, s ubytováním si hlavu nelámejte. Připravit byste se však měli na to, že si za takovou dovolenou trošku připlatíte. Jestliže chcete ušetřit nějakou tu tisícovku, zajistěte si ubytování vlastními silami. Prohlédnout fotografie, danou destinaci i provést rezervaci je možno díky množství stránek, které se na tuto problematiku zaměřují. Takové ubytování ve stylových apartmánech Baška Voda vás může vyjít na poměrně zajímavý peníz. Ubytování však hledat můžete přímo na místě bez předčasné rezervace. Místní obyvatelé vám nabídnou volné pokoje ve svých apartmánech nebo vilkách. Jsme si jistí, že si z Chorvatska odvezete celou spoustu nezapomenutelných zážitků.

Comments are closed

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich