Kerlite – dlažba do interiéru

Keramická dlažba Kerlite je špičkou na současném světovém trhu obkladů a dlažeb a to díky svým vynikajícím technickým vlastnostem, které najdou široké využití v nejen bytovém designu. Suroviny použité na výrobu Kerlite jsou totožné jako u běžných porcelánových produktů: z jílu, živice a kaolínu. Kerlite je výsledkem moderního inovativního výrobního procesu, inspirovaného vysoce výkonnými a avantgardními technologiemi. Keramickou dlažbu a obklady Kerlite lze díky své inovaci považovat za nejkvalitnější a nejmodernější materiál na světě.
Kerlite- velkoformátové dlažba a obklady se vyrábí se v široké, exkluzivní, barevné škále, s velkou šíří formátů- největší má rozměr 100×300 cm. Dále zde najdeme také rozměry 100x 100 cm, 50×50 cm, 40x100cm a 4,9x100cm. Dlažba a obklady Kerlite se vyznačuje i při tloušťce 3mm, lehkostí a vyžaduje pouze jednoduchou údržbu. K dispozici jsou také tloušťky 3,5 mm a 7 mm. Kromě snadné pokládky mají tyto produkty i další nesporné výhody. K největším přednostem patří to, že ačkoliv jsou tyto produkty tenké, tak jsou díky speciálním technologiím výroby také velmi odolné, při zachování všech atributů keramické dlažby. Odolnost vůči fyzickému namáhání, je docílena lisováním silou 15 000 tun. Dají se velmi snadno řezat a tvarovat i s nástroji určenými na sklo. Lepení se vykonává pomocí 3 mm zubové stěrky za pomoci vhodného lepidla. Kromě snadné pokládky nám velkoformátová keramická dlažba a obklady Kerlite umožní také minimální vznik spár, takže celkový optický dojem bude působit čistě a jednolitě.
Keramické obklady a dlažba Kerlite se vyrábí v devíti nádherných kolekcích s širokým spektrem barev a povrchových úprav, pod názvy Kerlite Over, Kerlite Avantgarde, Kerlite Buxy, Kerlite Colors, Kerlite Elegance, Kerlite Oaks, Kerlite Geoquartz, Kerlite Blackwhite, Kerlite KW. Kerlite Over vzhledem připomíná beton, a proto jeho strohý a neurální vzhled využijeme všude tam, kde už nechceme barvy, ale jednoduchost. Kerlite Over je k dispozici ve čtyřech odstínech světle a tmavě šedé, béžové a černé. Kerlite Avantgarde svým vzhledem připomíná kámen ve třech odstínech modré, černé a šedé. Tato série se inspirovala belgickým kamenem Pietre Blue. Dlažba a obklady Kerlite Buxy nabízí pět jemných odstínů, které vytvářejí elegantní a nadčasové prostředí. Naproti tomu série Kerlite Colors nabízí díky šesti barvám luxusní a moderní vzhled. Rafinovaného a kouzelného stylu dosáhnete s obklady a dlažbou Kerlite Elegance, která vyniká čtyřmi nadčasovými barvami. Dokonalou a exkluzivní imitaci dřeva nabízí série Kerlite Oaks, která je v nabídce ve čtyřech přírodních odstínech. Vzhled pískovce ve třech teplých odstínech je zastoupený v sérii Kerlite Geoquartz. Kerlite Blackwhite zastupuje kontrastní barvy, černou a bílou, s jejíž kombinací dosáhneme harmonického a elegantního stylu. Díky inovativnímu systému výroby byla navržena série Kerlite KW, která nabízí systém pro výrobu elektrické energie. Jedná se o solární články, které zaručují multifunkční, spolehlivou a estetickou kvalitu při obkládání budov a domů.
Velkoformátová dlažba a obklady Kerlite se klade na staré podlahy a stěny obložené keramickými obklady a dlažbami, mramorem, kamenem či pálenými cihlami. Tak ušetříme čas i peníze, protože realizace probíhají bez stěhování, bez hluku a nákladů na likvidaci stavebního odpadu, i bez úprav oken i dveří. Na zadní straně každé straně každé dlaždice Kerlite najdete speciální síťovinu, která dává produktům vyšší pevnost a pružnost. Produkty Kerlite jsou mrazuvzdorné a díky svému složení neabsorbují kapaliny, ani zápach a velmi snadno se udržují a čistí. Nečistoty i prach lze odstranit běžnými čistícími prostředky. Kerlite plní na stěnách také akustickou izolaci.
Právě dokonalá kvalita spolu se špičkovým designem umožňuje použít obklady a dlažbu Kerlite prakticky všude. Pro svou snadnou udržovatelnost jsou vhodné do hygienických prostor, nemocnic, lékáren, gastro podniků. Své uplatnění najdou také v prostorách s vysokým provozem, v halách, bankách, nákupních centrech. Díky svému špičkovému designu, velkým formátům, snadnou pokládkou a jednoduchou údržbou najdou své místo v bytech a domech, při realizacích koupelen, kuchyní, a dalších obytných prostor.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat