Hotely v Krkonoších

Chystáte se do Krkonoš a přemýšlíte, kde a jak se nejlépe ubytovat? Na výběr máte dražší a levnější varianty. Můžete vybírat z luxusnějšího ubytování v apartmánech či hotelů, anebo, zejména pokud plánujete být skoro celý den spíše někde venku, vám postačí ubytování v penzionu, na chatě či v soukromí.

Hotely v Krkonoších jsou na velmi dobré úrovni a kromě komfortního ubytování nabízí širokou nabídku dalších služeb. Mnohé z nich nabízí například ubytování se snídaní, polopenzí či plnou penzí, některé mají i nabídku stravování all inclusive, což znamená, že se za jednotnou cenu, kterou dáte za ubytování, můžete najíst a napít, co hrdlo ráčí a v množství a výběru jídel, na které máte zrovna chuť.

Kvalitní ubytování nabízí také penziony, které často bývají rodinného typu. Ukázkou dobrého ubytováni se super poměrem cena/kvalita, nabízí například Pension ve Špindlerově Mlýně s názvem Monika. Ten kromě klasického ubytování v penzionu nabízí také ubytování v apartmánovém domě v klidné části obce, v Bedřichově. Najdete zde jak luxusní apartmány, tak levnější apartmány, které ocení zejména rodiny s dětmi.

Hotel Velveta Krkonoše nabízí ubytování ve 29 velkých pokojích a VIP apartmánu. Stravovat se zde můžete v restauraci pro 90 lidí s vnitřním grilem a ohništěm. Tato restaurace nabízí tradiční českou a krkonošskou kuchyni, minutky a speciality na objednávku.

Hotel nabízí také spoustu služeb pro relaxaci i zkrášlení těla. Mezi ně patří wellness – římské lázně, kosmetika, koupele, masáže, zábaly a peelingové ošetření.

Pro děti a milovníky zvířat byla letos otevřena mini-farma, na které můžete najít Göttingenská prasátka, Mini – Shetland pony, Osel domácí, Ovce ouessantská, Kamerunské kozy a Koza domácí hnědá.

Comments are closed

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain