Ubytování v Krkonoších plné poznávání a relaxace

Ubytování v Krkonoších plné poznávání a relaxace
Rádi byste vyrazili na dovolenou, ale do zahraničí se vám příliš nechce? Pokud je tomu tak, můžete využít i krás českých hor – a to například Krkonoš. Nabízejí vám příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu i rozmanitou a nedotčenou přírodu, kterou jinde jen tak nenajdete. Ubytování v Krkonoších vám poskytne například hotel Aurum, který je velice přátelský k dětem.

Za čím vyrazit do Krkonoš?
Do Krkonoš ročně zavítají spousty výletníků, a to nejen díky tomu, že se zde nachází naše nejvyšší hora Sněžka, která dosahuje výšky 1602 metrů. Krom ní sem turisty láká především půvabná příroda s rozmanitou faunou a flórou. Krkonoše jsou bohaté zvláště na lišejníky, mechy a kapradiny, rozhodně zde však nechybí ani zastoupení takové zvířecí říše, které jinde nepotkáte. Ovšem čistě endemit je zde jediný, a to jepice krkonošská, jeden z okřídlených druhů hmyzu.

Relaxace v Krkonoších
Hotel Aurum vám nabízí ubytování v Krkonoších navíc i s příjemným zpestřením v podobě sportu a relaxace. Naleznete zde posilovnu, tenisové kurty či půjčovnu kol a vaše chvilky zde zpříjemní i solárium, sauna, bohatá nabídka masáží či hotelový bazén a whirlpool. Hotel Aurum v srdci Krkonoš, snad našich nejkrásnějších hor – to je volba ubytování, které rozhodně nebudete litovat.

Comments are closed

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich