Cyklistika láká nové trendy: skládací kola i městská elektrokola

Dnešním tématem budou jízdní kola, ve všech jejich formách a pár zajímavých aktualit, jež jsou právě tento měsíc čerstvě v prodeji. Jak na cesty do zaměstnání? Vyřeší to nějaký model skládacích kol a elektrokol. Poutavé novinky let 2012 a 2013 jsou skládací kola a městská kola. Se skládacími koly vícero značek můžete jezdit denně do práce a nebo při špatném počasí vzít kolo do MHD aniž by někdo něco namítal. S elektrokoly dojedete třeba až do Moskvy aniž by byla námaha příliš vysoká.

Dobrý cykloservis na Jižním městě: Prodejna horských i dětských kol, jakékoli opravy a cyklobazar.

Jste-li cyklo-nadšenci, pak je Praha 4 jak pro Vás odlitá. Rozprostírá se tu jak jeden z nejmalebnějších lesů Prahy, Kunratický les, současně i přehradní nádrž Hostivař a okolní lesy, ale také tady nasedají na svá kola cyklisti směřující na mnohé vyhlídkové & historické cyklistické cesty směrem mimo město: Cyklostezka na Český Kras nebo třeba hrad Konopiště a cykloznačka počínající u Branického pivovarustezka začínající na Praze 4 u Vltavy, přes Krč poté směrem Háje, Petrovice a tím směrem. Také Chodovem projíždějí cesty k dechberoucímu parku, Průhonického parku. A proto je naše pobočka s prodejnou právě v tomto okolí.

Náš cykloservis je umístěn na kraji toho velkého lesa, dalo by se říci že leží na značce skrze Prahu A22 z Hájů do okolí Podolí a Braníka. Naší nabídkou číslo 1 jsou opavy horských kol – cykloservis, dále však nabízíme na půjčení proti OP i nová kola českých manufaktur, crossových kol i kola vhodná na jízdu do práce, jako jsou např. elektrokola a na 1/4 své velikosti složitelná kola, tzv. skládačky.  Samozřejmě máme na výběr na vystavených modelech širokou nabídku velodoplňků, příslušenství horských kol i nové náhradní součástky.

Se skládacími koly je příjemné cestování: složené smí do MHD

V minulých 2 letech po střední Evropě zesílil interest o běžná i elektrická kola, zejména pro běžné malé cesty tam a zpět ve městech. Tu jsou přímo navrženým řešením skládací kola, po složení je vezmete a dveře MHD jsou pro vás i kolo rázem otevřeny, či je složit do autobusu na zájezd. Začínáme jedním z jedinečných příkladů skládacích kol je Strida LT, pod 10 kilogramů netto váhy, s kotoučovými brzdami a klínovým řemenem namísto klasického ocelového řetězu. Ke šlapkám dát řemen je velmi optimální, protože řemen má atest na 60 000 Km a nemá problémy jako řetěz a nemaže, mnohý řetěz na kole vydrží třicetinásobek času méně. Cena na našem webovém shopu je pod 16000 a je složeno během 10 vteřin. Skládacích kol však nabízíme řadu, například české fabriky se jménem LeaderFox s jejich kvalitním výrobkem, toto jízdní kolo má přímo od prodejce pokročilá výbava, světla, kvalitnější sedlo, nosič a dechberoucí cenu pod šest a půl tisíce. V produkci je však výrobců sortiment široký, vyberete si to svoje?najdeme pro vás to přesné?

Další aktuální trend – elektrokola, stejně adekvátní do měst, ale i pro cykloturistiku.

Populárním trendem na dopravu do krámu a s nákupem zpět jsou elektrokola, známá např. i od čechů z výroby, český výrobce elektrokol 4Freetime, která má zázemí velmi solidně zajištěno a velké zázemí náhradních dílů. I elektrokola jsou skladem ve verzi schopné komprese, ale jen není jich zdaleka tolik ve variantě celoodpružené, zmiňovaný výrobce jich má k výběru více modelů. Skoro k 10 kusům elektrokol máme pro návštěvníky připraveny k testovací jízdě. Normální elektrokolo z akumulátoru vytáhne průměrně 40 Km, máme ale i elektrokola kterým baterie vydrží několikrát více. Hlavní je, že jak prodáváme tak opravujeme kola osvědčených fabrik a jistotou že budou na trhu i za 5 let. A další plus je ten, že náš cykloservis elektrokola je hlavně servis, tedy i opravuje. Není tedy třeba náročné cestování k servisu, jak se stává u prostých prodejců.

Bereme kola pro náš bazar, prodej opravených second-hand kol

Pomalu každým dnem je více lidí co se ptá po bazarových kolech nebo slušném bazaru, který by byl vázán kvalitou díky servisním schopnostem. Neboť majorita těchto second-handů jsou jen “parkovací místa”, nejsou schopny porouchanaá kola zalátovat, spravit. Náš cykloservis se kvalitou servisu pochlubit může, protože náš zákazník je vždy spokojen, zeptejte se po celé Praze 4. Tedy po fyzickém zkontrolování zpravidla nabídneme možnost výkupu zánovního kola i dětských kol, a po zakoupení od nás i opravy. Při odkupu kola cyklista přijme na ruku méně bankovek, než při prodeji do komise, ale není třeba vyčkávat na kupce kola.

Comments are closed

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich