Trópy v zasneženom Liptove

Túžite si počas chladnej zimy odskočiť na pár dní do tropického raja? Že je to drahé? Zabudnite na Thajsko či Filipíny. Na to, aby ste sneh vymenili za tropickú klímu nepotrebujete dokonca ani opustiť Slovensko. Ako je to možné?

Nie, na Slovensku sa zatiať smrekové lesy nemenia na palmové plantáže. Napriek tomu si môžete vychutnať slanú vyhriatu vodu pod skutočnou 10 metrovou palmou, pritom obdivovať z lehátka zasnežené vrcholky našich majestátnych hôr a opaľovať sa pod strechou prepúšťajúcou slnečné lúče.

Stačí sa vybrať na Liptov. Presnejšie do Liptovského Mikuláša. Zimná dovolenka na Liptove vám teraz ponúka jedinečnú kombináciu perfektného lyžovania s relaxom v Tropical Paradise s teplotou 30°C v každom ročnom období.

Splňte si sen v Tatralandii

Tatralandia je najznámejší a najväčší slovenský aquapark, v  ktorom zažijete relax a zábavu  celoročne. Či je vonku plus 30, alebo mínus 30 stupňov, v Tatralandii vás vždy čakajú bazény s príjemne teplou morskou, čírou aj termálnou vodou, tobogany, relaxačný priestor pod palmami aj štýlová reštaurácia. V areáli Tatralandie, sa hneď vedľa aquaparku  nachádza ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia so 155 zrubami a apartmánmi, takže pokojne môžete na Liptove stráviť niekoľko dní v maximálnom komforte. O dopravu do lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry sa postará bezplatný skibus, premávajúci počas zimy v regióne.

Vráťme sa však už k spomínaným trópom. Aquapark Tatralandia má pre vás pripravenú skutočnú lahôdku. Dovolenka v zime v novom šate, novej podobe. V roku 2012 tam totiž pribudla nová hala v tvare morskej mušle – Tropical Paradise. Jedinečný komplex vás ponúka relaxačnú zónu so skutočnými palmami vo výške až 10m, štýlovú reštauráciu Paradiso, Hawaii Bar s drinkami priamo do bazéna, šnorchlovací bazén s morskými rybičkami a koralmi, bazény s teplou termálnou, slanou aj čírou vodou a neuveriteľný pohľad na hrebene Nízkych a Západných Tatier cez priehľadnú strechu komplexu. Deti si prídu na svoje v Ostrove pirátov z Karibiku s detským bazénom plným vodných atrakcií a s detským kútikom. Komu by bolo atrakcií málo, môže vyskúšať celoročné tobogany rôznej náročnosti alebo zrelaxovať vo Wellness Paradise, či v Keltskom saunovom svete. No neznie takáto dovolenka zima lákavo?

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat