Tropické šnorchlovanie v Liptovskom Mikuláši

Tatralandia už niekoľko rokov prináša Slovákom a zahraničným návštevníkom to najlepšie z vodného sveta zábavy. Priamo medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami Tatralandia  umožňuje vychutnať si 14 bazénov a 30 toboganov. Ako rozšírenie klasického aquaparku bol pri Liptovskom Mikuláši vybudovaný aj Funpark Tatralandia, ktorý ponúka množstvo atrakcií, ktoré si vychutnajú najmä deti.

Ubytovanie Liptov v Tatralandii je rovnako na vysokej úrovni ako celý zábavný park. V Tatralandii tak môžete stráviť niekoľko dní bez toho, aby ste celý komplex čo i len opustili. Samozrejme, kedykoľvek si môžete odskočiť na výlet na Štrbské Pleso či do Jasnej. Skvelým zdrojom zábavy a dobrodružstva je aj neďaleká Liptovská Mara.

Tropical Paradise je novou časťou areálu, ktorá už toto leto ponúka relax pod živými palmami, tropickú teplotu 30⁰C a možnosť opaľovať sa bez oľadu na počasie vonku. Toto vám umožní špeciálna fólia, vďaka ktorej sa priamo z lehátka môžete kochať výhľadom na hrebene Tater. Tropical Paradise vám ponúkne štýlový moderný dizajn kombinovaný s tradičnou karibskou scenériou. V zime sa Tropical Paradise rozrastie o 4 bazény s čírou vodou, šnorchlovací bazén, vodný a bar a obrovkú pirátsku loď. Dokonalý tropický relax si budete môcť užívať na ploche väčšej ako futbalové ihrisko.

Tatralandia vám toto leto ponúka aj zaujímavú zľavu.  So vstupom All inclusive packet máte možnosť pri návšteve Tatralandie ušetriť až 29 €. Chcete vedieť viac? Informujte sa na Tatralandia.sk.  Dovolenka Liptov v Tatralandii vás zaručene nesklame.

Medzi jednu z najkrajších aktivít v trópoch patrí spoznávanie podmorského sveta. Na to, aby ste sa v Karibiku cítili ako v malom akváriu plnom pestrofarebných rybičiek, nepotrebujete zvládať pokročilé techniky potápania. Stačí obyčajný šnorchel  a trochu entuziazmu.

Zvyčajným problémom takejto tropickej zábavy sú peniaze. Vybrať sa na nejaký karibský ostrov predsa len niečo stojí.  Bez drahej letenky to jednoducho nejde. Doteraz mali ľudia zo Slovenska len veľmi málo alternatív. Začiatkom júla sa však všetko zmení. Už 7. júla sa aj Slovensko stane tropickou krajinou. Minimálne 4600 metrov štvorcových z neho.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat