Slevy na dovolenou jsou v plném proudu!

Léto je opět tady a spolu s ním sezóna slev a last minute! Využijte slevy na zájezdy do celého světa a zajistěte si svou letní dovolenou u moře za exkluzivní cenu. Last minute zájezdy jsou velmi oblíbené a každým rokem je vyhledává stále více turistů. Že jste ještě o last minute zájezdech nikdy neslyšeli? Jedná se o tzv. zájezdy na poslední chvíli, s nimiž můžete vyrazit na dovolenou i do několika málo dní po vyřízení vaší cestovní smlouvy. Navíc se last minute zájezdy vyznačují také slevami, díky nimž je last minute dovolená opravdu výhodná!

Hledáte-li tedy dovolenou na poslední chvíli a chcete ušetřit, rozhodně si nenechte ujít aktuální last minute zájezdy, s nimiž můžete cestovat do nejrůznějších zemí světa. Mezi nejoblíbenější last minute zájezdy patří zejména last minute zájezdy do Egypta, Bulharska, Turecka, Tuniska a Španělska. Chcete-li vyrazit na svou dovolenou vlastním vozem, pak bychom vám doporučovali zejména last minute zájezdy do Itálie a Chorvatska.

Slevy pro rodiny s dětmi

Léto je ideální dobou pro rodinnou dovolenou s dětmi. Nabídka zájezdů vhodných pro rodiny je opravdu široká a cestovní kanceláře se navíc předhánějí ve výhodných nabídkách, které mohou značně snížit náklady na vaši letní dovolenou. Velmi časté jsou například zájezdy do děti zdarma, případně pouze na cenu letenky. Často se objevují také zájezdy pro děti za zvýhodněnou cenu, případně dovolená pro 1. dítě zdarma a 2. dítě za doplatek. Pokud tedy plánujete rodinnou dovolenou u moře, rozhodně se informujte o aktuálně probíhajících slevách. Přehled právě probíhajících slev, včetně zájezdů, na něž je lze použít naleznete například na stránkách cestovní agentury New Travel.cz.

Slevy na zimní dovolenou

Letní měsíce jsou vhodné pro koupi letní, stejně jako zimní dovolené. Koupit zimní dovolenou s dostatečným předstihem se totiž opravdu vyplatí. CK pravidelně odměňují své zákazníky za včasný nákup a u zimní dovolené to platí dvojnásob. Rezervujte si svou lyžařskou dovolenou již v létě a ušetřete! Můžete vybírat z široké nabídky lyžařských zájezdů se skipasy zdarma nebo dovolenou pro děti zdarma.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat