Prožijte léto v Bulharsku

Čas plánování letních dovolených je opět tady a spolu s ním každoroční dilema, kam vyrazit na dovolenou? Potýká se s ním letos i vy? Pak pro vás máme inspiraci na zajímavou a cenově dostupnou letní dovolenou! Vyzkoušejte letní dovolenou v Bulharsku! Spousta lidí má vůči dovolené v Bulharsku celou řadu předsudků, z nichž mnohé nejsou vůbec opodstatněné. Nejvíce lidí si Bulharsko spojuje s minulým režimem a rozhodně jej nepovažují za zajímavé místo k dovolené – opak je ovšem pravdou.

Bulharsko je velmi krásnou zemí, která prošla v minulých letech rozvojem, díky stabilnímu zájmu ze strany turistů – tento zájem v posledních letech dokonce vzrůstá. Stále více turistů totiž objevuje výhody dovolené v Bulharsku. Jednou z hlavních výhod je krátká doba letu, dále pak široká nabídka turistických letovisek a ubytovacích kapacit, klidné a bezpečné prostředí a v neposlední řadě opravdu výhodná cena zájezdů! Pokud hledáte opravdu zájezdy do Bulharska za ještě výhodnější cenu, pak nepřehlédněte aktuální last minute zájezdy do Bulharska!

Oblíbená bulharská letoviska

Pokud se rozhodnete pro letní dovolenou v Bulharsku, pak se můžete těšit na opravdu širokou nabídku přímořských letovisek, z nichž každé je trochu jiné. Mezi nejvyhledávanější letoviska patří Slunečné pobřeží, Primorsko, Zlaté Písky a Nesebar, ale oblíbená jsou také letoviska Albena, Varna, Balčik, Kranevo a Sozopol. Bližší informace o jednotlivých letoviscích naleznete na našich webových stránkách, včetně zájezdů, s nimiž můžete tato letoviska navštívit.

Zábava s přáteli i rodinná dovolená

Díky výhodným cenám zájezdů a poklidné atmosféře je Bulharsko oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou, ale stále častěji sem přijíždějí také mladí turistické, kteří hledají místo pro své povyražení. Bulharské pobřeží totiž nabízí vynikající podmínky pro četné vodní sporty a mnohá zdejší letoviska nabízejí pestrý noční život. Dovolená v Bulharsku může mít mnoho podob, záleží pouze na tom, jaká je vaše představa o spokojené dovolené.

Comments are closed