Pronájem chalupy

Chaty a chalupy k pronajmutí

V tomto roce bychom Vám rádi představili nové chaty a chalupy v různých atraktivních oblastech ČR i na Slovensku.

V nabídce však i jiné možnosti nežli chaty a chalupy, dále také apartmány, ubytování v soukromí, vhodné chaty a chalupy pro rybáře situované přímo u vody a jiné. Na stránkách Agentura CHATA naleznete i ubytování v lázních v Maďarsku. Bungalovy a penziony v Itálii či v Portugalsku na Madeiře.

Jako v předchozích letech, tak i v roce 2011 Vám nabízíme především chaty a chalupy levné i luxusní, chaty k rybaření i chaty a chalupy s bazénem, pro rodiny s dětmi.

Agentura CHATA s.r.o. nabízí k pronájmu chaty a chalupy na území celé České republiky. Nově v naší nabídce naleznete také apartmány, studia či chaty a chalupy v jiných zemích Evropy, např. na Slovensku, v Itálii, v Rakousku nebo v Maďarsku.

Chaty a chalupy k pronájmu.

Prezentujeme chaty a chalupy pro každou příležitost. Všechny objekty jsou v katalogu přehledně řazeny dle oblastí. Chaty a chalupy můžete navíc vyhledávat podle Vámi zadaných parametrů v podrobném vyhledávání. V našem katalogu naleznete chaty u vody, chalupy na hhorách, ale také ubytování nedaleko zajímavých scenérií Českého ráje, Adršpašských skal, nebo Česko-saského švýcarska.

V nabídce máme chaty a chalupy v Čechách ve všech zajímavých lokalitách. Ubytování na Šumavě, Krkonoše, Jizerské hory, Orlické hory, Jeseníky. Oblíbená levná i komfortní dovolená v lokalitě Jižní Čechy či chaty a chalupy na Vysočině či v Beskydech. Nabízíme chaty a chalupy vhodné pro rodiny s dětmi i větší skupiny. Na našem webu naleznete rekreační objekty na pobyty v létě, zimě, na víkendy i Silvestr.

Sledujte i naše speciální nabídky „Chaty a chalupy pro rybáře“, „Chaty a chalupy dovolená v zahraničí“ a „Chaty a chalupy pro náročné”.

Comments are closed