Leto v tropickom Liptove

Letná dovolenka môže mať tisíce podôb.  Môžete letieť 20 hodín na druhý koniec sveta, alebo si môžete vychutnať  krásy Slovenska. A teraz dokonca máte možnosť spojiť výhody dovolenky doma s exotikou tropických oblastí sveta. Ako je to možné?

Liptovská Mara patrí už desiatky rokov k vyhľadávaným rekreačným oblastiam. Poloha tejto vodnej nádrže je ako stvorená na letný relax. Na severe Západné Tatry,  na juhu hrebeň Nízkych Tatier. Okolie Liptovskej Mary však v posledných rokoch zdobí aj niečo skutočne výnimočné.  Aquapark Tatralandia dodal Liptovu nový rozmer. Dovolenka Liptov tak teraz spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky. Jeden deň môžete stráviť na lanovkeJasnej prechádzkami po horách alebo návštevou historických pamiatok, ďalší deň môžete relaxovať  v bazénoch s termálnou alebo čírou vodou pri tropickej teplote 30⁰C. A to rovno v 14 bazénoch a na 30 toboganoch.  Liptov ubytovanie v 155 štýlových zruboch a apartmánoch v Holiday Village Tatralandia je vám tiež k dispozícii.

Tatralandia je jeden z najväčších vodných zábavných komplexov v Strednej Európe. A stále rastie. Aj toto leto na vás čakajú dve veľké novinky – Tropical Paradise a Funpark Tatralandia. Funpark Tatralandia je súčasť komplexu Tatralandia Holiday Resort. Návštevníci aquaparku majú do Funparku vstup zdarma počas celého leta. Tešiť sa môžu na množstvo atrakcií ako strieľanie z keltského luku, zrkadlové bludisko Safari vlak či obrovskú Kids Hall.

Nová atrakcia Tatralandie

7. júla tohto leta pre vás Tatralandia pripravila skutočnú lahôdku. Pre všetkým milovníkov medzinárodných jedál,  tropickej klímy, živých paliem a opaľovania za každého počasia, je od začiatku júla otvorená prvá čas novej atrakcie na Liptove. Tropical paradise prináša  do Strednej Európy trochu karibského životného štýlu. Už nemusíte za tropickým slnkom cestovať do Mexika alebo na niektorý karibský ostrov.  Od teraz si ho užijete plnými dúškami na Liptove.

Tropical paradise bude v plnej prevádzke otvorený už túto zimu. Tešiť sa môžete na 4 nové bazény, bar priamo vo vode, šnorchlovací bazén či obrovskú pirátsku loď. Tropický raj v Liptovskom Mikuláši sa bude rozprestierať na ploche väčšej ako futbalové ihrisko. Už túto zimu sa môžete prísť do Tatralandie opáliť tak, akoby ste dovolenkovali v niektorej z rovníkových krajín. Zabezpečí vám to unikátna fólia prepúšťajúca slnečné lúče, ktorá bola použitá napr. olympijskom plaveckom štadióne v Pekingu.

Okrem noviniek, ktoré ponúkajú ešte viac dobrodružstva a zábavy, vám Tatralandia pripravila aj novinku, ktorá poteší vašu peňaženku. Toto leto si po prvýkrát užijete všetky služby v Tatralandii ešte výhodnejšie so vstupom All Inclusive Packet vďaka ktorému ušetríte až 29€. Chcete vedieť viac? Kliknite na tatralandia.sk

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat