Letecké spoločnosti

Tzv. nízkonákladovky nie sú na slovenskom trhu zas až tak dlho, napriek tomu už sme si na ich výhodné ponuky dobre zvykli. Možno si ale rovnako niekedy hovoríte, ako je možné, že lietajú tak lacno?

Nízkonákladové letecké spoločnosti majú odlišný obchodný model ako tie klasické. Ich cieľom je ponúknuť čo najmenšie cenu a nájsť si zákazníkov najmä medzi tými, ktorí chcú ušetriť aj na úkor komfortu pri letu. Pri lete si tak pripadáte ako v autobuse a tiež je potrebné počítať s tým, že všetky jedlo na palube si musíte zaplatiť. Žiadny zbytočný komfort, ktorý navyšoval cenu letenky. Letenku tak môže letecká spoločnosť poskytovať aj o niekoľko tisíc korún lacnejšie.

Ak chcete získať zľavu najlepšie leteniek u väčšiny nízkonákladových leteckých spoločností, je nutné rezervovať si lístky s dostatočným predstihom, pretože poplatky budú veľmi vysoké v prípade last minute rezervácie. Letenky bude lacný v utorok, stredu a štvrtok v porovnaní s inými deň. Ponúkajú rad ďalšie výhody, ako je on-line rezervácie, on-line check-in, mobilné rezervácie a rezervácie cez agentov. Lietajte tiež výhodne a precestujte svet s nízkonákladovými spoločnosťami. Navštívte kraja, ktoré ste si vždy želali vidieť, a prežite lacno nezabudnuteľné chvíle kdekoľvek na svete.

Comments are closed

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich