Do přírody s krokoměrem

Rádi podnikáte výlety do přírody? Právě na podzim, když ustoupí horké letní počasí, je ideální doba vzít na záda batoh a vyrazit vstříc novým zážitkům. Nezbytné outdoorové vybavení můžete zakoupit v internetovém obchodě Cvrčeksport.cz, který nabízí funkční oblečení, pevnou obuv i vybavení na nordic walking.

Tento sport vznikl až na dalekém severu, své příznivce si ale našel po celém světě. Jedná se o chůzi se speciálními holemi, které slouží jako opora a zároveň umožňují zapojení více svalů v těle. Tyto hole nordic walking ovlivňují správné držení těla a také s jejich pomocí nedochází k přetěžování kolen a dalších kloubů.

Dalším doplňkem, bez kterého se v terénu neobejdete, je krokoměr. S ním hravě zvládnete i náročné túry. Budete si moci změřit překonanou vzdálenost, čas strávený na cestě nebo energii, kterou se vám podařilo spálit. Krokoměry se dnes vyrábějí v celé škále provedení. Propracovanější modely disponující mnoha užitečnými funkcemi můžete nosit i v batohu na zádech nebo v kapse u bundy.

Comments are closed