Cestujeme za exotickou krásou rovníku

Blankytné nebe, vítr pohrávající si s listy vysokých palem, šumění moře a horké dny plné slunce, je to i vaše představa ideální dovolené? V tom případě se vydejte na cestu do rovníkových oblastí, kde je léto v průběhu celého roku! Můžete se zde těšit nejen na slunečné dny, ale také na velmi vysoké teploty a ideální podmínky pro koupání a vodní sporty v kteroukoliv roční dobu.

Tropické pásmo skýtá zcela nový svět plný přírodních krás, které si můžete užívat plnými doušky. Můžete zde poznávat také nové kultury, které se mnohdy vyvíjely v naprosté izolaci od okolního světa – zejména, jednalo-li se o ostrovní kultury. Toužíte-li tedy po jedinečné dovolené plné nevšedních zážitků v pohádkově krásném prostředí, rozhodně si nenechte ujít exotické zájezdy.

Kam za exotikou?

Možností, kam se vydat za exotikou je nepřeberné množství. Můžete se vydat do Střední nebo Jižní Ameriky, Afriky, Asie nebo Austrálie a Oceánie. Každý z těchto kontinentů skýtá místa, která vás na první pohled okouzlí svou osobitou krásou. Naleznete zde klidná místa s téměř nedotčenou panenskou přírodou, malá města a vesnice s tradičním způsobem života, ale také moderní velkoměsta. Záleží pouze na vás, zda dáváte přednost ruchu velkoměst, nebo se budete chtít vydat do lůna přírody, kde na vás čekají nádherné pláže lemované azurovým mořem a luxusními apartmány.

Mezi nejoblíbenější exotické destinace patří romantické souostroví Maledivy, pohádková Dominikánská republika, živá Kuba a Jamajka, temperamentní Mexiko, malebné Thajsko, čajová Srí Lanka, osobité Bali či kouzelná Isla Margarita.

Online exotické zájezdy

Chcete-li se vydat za exotikou, svou dovolenou si můžete naplánovat jednoduše z pohodlí vašeho domova. Všechny exotické zájezdy si můžete prohlédnout online, stejně tak lze zjistit všechny potřebné informace, včetně recenzí jednotlivých hotelů a fotografií hotelových areálů. Pokud nechcete ztrácet čas s prohledáváním webových stránek jednotlivých CK, zkuste použít web cestovní agentury New Travel.cz, která pro vás sdružuje zájezdy desítek cestovních kanceláří na jednom místě.

Comments are closed