Recenze cestovních kanceláří od klientů

Už si plánujete letošní dovolenou u moře? Pokud nekupujete zájezd v nabídkách last minute pár dnů maximálně týdnů před plánovaným odletem jste asi v tuto dobu ve fázi vybíraní dovolené. V zásadě musíte vyřešit dvě věci. Kam letět k moři a s kým tam letět. Před pokládejme že peníze na dovolenou máte :). Výběrem místa dovolené se také zabývat nebudeme. Podíváme se blíže na cestovní kanceláře.

V České republice podniká v cestovním ruchu několik desítek cestovních kanceláří a cestovních agentur. Agentury pouze přeprodávají zájezdy cestovních kanceláří zatímco cestovní kanceláře zájezdy přímo pořádají. Jinak řečeno s agenturou k moři neodletíte.

Problém je v tom jak vybrat tu správnou cestovku. Dnes už je samozřejmostí že musí být pojištěná proti úpadku. Většina kanceláří je členem nějaké asociace což také přidává na důvěryhodnosti. U nás fungují dvě asociace. Asociace českých cestovních kanceláří a Asociace cestovních kanceláří České republiky. Cestovní kanceláře ale nemají povinnost do některé z nich vstoupit.

Další možností jak si ověřit skutečné fungování cestovky je přímo od klientů kteří již mají dovolenou s danou firmou za sebou. Na internetu naleznete spoustu názorů a zkušeností. Ty ale jsou rozmístěny jednotlivě na různých webech. Aby nebylo nutné zdlouhavě a pracně jednotlivé informace vyhledávat vznikl před lety web Recenzecestovek.cz kde naleznete vše uceleně na jednom místě.

Jednou z recenzovaných cestovek je ESO travel. Její recenzi naleznete na adrese www.recenzecestovek.cz/eso-travel kde si můžete přečíst názory klientů a přidat i ten svůj pokud jste s touto cestovkou nějakou zemi navštívili. ESO travel se specializuje na zájezdy do exotických destinací jako je Kuba, Thajsko, Mexiko, Maledivy, Spojené Arabské Emiráty, Keňa a další destinace.

Na tomto webu se mimo jiné dozvíte která cestovní kancelář nejčastěji svým klientům na poslední chvíli nebo dokonce až po příletu do místa dovolené mění zaplacený hotel. Jsou k dohledání informace o tom jak fungují jednotliví delegáti. A mnoho dalších recenzí které Vám pomohou udělat si ucelený obrázek na danou cestovku.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat