Zbavte sa chladnej podlahy!

Poznáte to.

Užívate si horúci kúpeľ či sprchu a potom to príde. Musíte sa prebrodiť ľadovou podlahou do bezpečia. Týchto pár sekúnd dokáže pokaziť celý zážitok spojený s relaxáciou v teplej vode.

Riešenie je pritom také jednoduché. Zbaviť sa nepríjemných zážitkov so studenou podlahou vôbec nie je zložité. Zvládnete to aj sami.

Elektrické podlahové kúrenie Devi

Suché podlahové kúrenie je ideálnym riešením do všetkých domácností, ktoré sa boria s problémom studených podláh. Suché podlahové kúrenie je možné využívať ako hlavné, či doplnkové kúrenie.

Pri investícii do kúrenia sa oplatí dôverovať overeným výrobcom a značkám. Elektrické podlahové kúrenie Devi vyrába známa dánska spoločnosť Danfoss. Táto firma má už viac ako storočné skúsenosti s výrobou vykurovacích a chladiarenských zariadení.

Koľko stojí elektrické podlahové kúrenie Devi?

Cena podlahového kúrenia závisí predovšetkým od rozmerov miestností, ktoré chcete vykurovať. Elektrické podlahové kúrenie cena za m2 je možné na webovej stránke spoločnosti TermoConsult, ktoré výrobky značky Devi na Slovensku predáva a inštaluje. Elektrické podlahové kúrenie cenník vám zodpovie otázku počiatočných nákladov.

Pri kúrení však netreba zabúdať ani na prevádzkové náklady. Elektrické podlahové kúrenie cena za m2 závisí od spotreby elektrickej energie. Tá za bežných okolností je  to približne 100 kWh/m2/rok.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat