Villatesta – rekonštrukcia Vašej strechy

Rekonštrukcia strechy je pomerne náročná, či už po finančnej alebo organizačnej stránke. Aj kvôli tomu sme si pre Vás pripravili niekoľko zaujímavých riešení pre rekonštrukciu Vašej strešnej krytiny.

Francúzske strešné krytiny od spoločnosti Imerys sú po celom svete známe svojou kvalitou a trvanlivosťou. Ich výroba prechádza mnohými špeciálnymi metódami, vďaka ktorým daná strešná krytina bezpečne ustojí aj rôzne veľmi nepriaznivé podmienky, ktoré ohrozujú naše domy počas celého roka. Práve takéto kvalitné škridly u nás dostanete cez spoločnosť Villatesta, ktorá je jedinou firmou, ktorá má právo distribuovať tieto škridly na našom trhu.

Výhodou týchto strešných krytín, ktoré ponúkame je mimo iné aj široký výber druhov škridly, ktoré predávame naším zákazníkom. V prípade rekonštrukcie Vašej strechy si naša spoločnosť pripravila pre zákazníkov typy strešných krytín, ktoré sú navrhnuté práve na rekonštrukciu starej strechy. Táto skutočnosť určite zaujme aj majiteľov starších, pamiatkových budov, ktorý plánujú investovať svoje finančné prostriedky do novej strechy budovy. Povrch našich strešných krytín je možné na prianie zákazníka upraviť, tak, aby nik nezistil, že na streche budovy je úplne nová strešná krytina. Práve vďaka tomu si môžu staré historické budovy uchovať svoj nezameniteľný nádych histórie.

Na spomínanú rekonštrukciu pamiatkových budov určite odporúčame našu radu strešných krytín Rustical, ktorá sa na tento druh stavieb veľmi dobre hodí. Konkrétne z tohto radu si môžete ešte vybrať niekoľko poddruhov, doplnené rôznymi variáciami farieb (bez umelých prísad) a povrchových úprav, ktoré ešte viac dodajú danej krytine svoju nezameniteľnú originalitu.

Všetky rady škridly vyrábame z kvalitnej hliny, ktorá zaručí Vašej streche veľmi dlhú trvanlivosť a kvalitu. Navštívte náš web imeryskrytiny.sk a vyberte si z našej širokej ponuky 67 modelov strešných krytín. Veríme, že budete spokojný.

Comments are closed