Strešné krytiny Villatesta

Už od pradávna ľudia vedeli, že strecha je jedným z pilierov správne postaveného domu. Aj z toho dôvodu je potrebné, aby daná strecha nezatekala a to za akýchkoľvek podmienok. Práve preto, ak ste sa rozhodli pre rekonštrukciu doterajšej strešnej krytiny, či prípadne len plánujete na Váš novo postavený dom pokladať novú strešnú krytinu, určite by ste mali dávať veľký pozor na kvalitu a spoľahlivosť spoločnosti, ktorá Vám bude strešnú krytinu pokladať.

Takouto firmou je bezpochyby aj spoločnosť Villatesta s.r.o. , ktorá je výhradným distribútorom kvalitných škridiel od francúzskej spoločnosti Imerys. Strešná krytina od spoločnosti Imerys je vyrábaná len z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručia zákazníkom potrebnú odolnosť, trvanlivosť a bezpečnosť.

Strešné krytiny ponúka v niekoľkých zaujímavých prevedeniach. Konkrétne si môžete vybrať z troch radov škridly a to Mediterran, Rustical a New Line. Prvá menovaná, teda Mediterran osloví tých, ktorý obľubujú predovšetkým strešné krytiny južanského typu. Rad Rustical je ideálny pre domy, ktoré budú prechádzať rozsiahlejšou rekonštrukciou ako napríklad rôzne pamiatkové budovy, či rôzne iné umelecké stavby. Rada New Line je vhodná takmer pre všetky typy budov, jej výhodou je, že máte na výber hneď z niekoľkých paliet tvarov a farieb.

Neváhajte a doprajte svojmu domu tú správnu kvalitu strešnej krytiny. Navštívte našu internetovú stránku imeryskrytiny.sk alebo prípadne niektorú našu pobočku, či už v Bratislave alebo v Komárne. Tešíme sa na Vás.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat