Stredomorské krytiny môžu byť aj na Vašej streche

Premýšľate nad prestavbou strechy Vášho domu, no stále neviete, ktorá strešná krytina je ideálna pre Vás? Čo by ste povedali, ak by na Vašej streche boli kvalitné francúzske, stredomorské škridly?

Určite mnohých z Vás zaujali, či už v televízií, prípadne na dovolenke pri stredozemnom mori úchvatné strešné krytiny, ktoré mali tamojší ľudia na svojich príbytkoch. Čo by ste povedali, ak by aj Váš dom mohli zdobiť tieto prekrásne, stredomorské pálene škridly? Ak áno, určite Vás zaujíma aj aké majú tieto škridly od francúzskej spoločnosti Imerys výhody.

Sú tieto krytiny vhodné na rekonštrukciu?

Áno, škridly od spoločnosti Villatesta, ktorá je jediným dodávateľom tohto druhu strešných krytín sú tieto škridly veľmi vhodné pre rekonštrukciu Vašej strechy. Mnohé z typov krytín, ktoré u nás nájdete boli osobitne navrhnuté priamo na rekonštrukciu. Naše škridly sú veľmi vhodné aj pre rôzne pamiatkové budovy, ktorým táto krytina dodá potrebnú trvanlivosť, kvalitu a bezpečnosť, no zároveň danej budove uchová potrebný historický charakter.

Aké sú výhody pálenej krytiny?

Pálená krytina je vyrábané len z jeden základnej suroviny, ktorou je hlina. Práve táto hlina od spoločnosti Imerys je svojou kvalitou na toľko dobrá, že môže byť použitá na pokrytie prakticky ihneď po výrobe. Okrem toho naša krytina vďaka špeciálnemu výrobnému procesu, ktorým prechádza, ponúka zákazníkovi veľmi nízku nasiakavosť. Oproti betónovej škridly, ktorá je vyrábaná z rôznych zmesí surovín, naša krytina neobsahuje žiadne umelé farbivá, vďaka čomu ani po mnohých rokoch daná strecha nestratí svoju prirodzenú farbu.

Mimo iné výhodou tohto typu strešnej krytiny je aj veľmi dlhá životnosť, niekoľko desiatok až stoviek rokov, či 30 ročná záruka trvanlivosti na všetky keramické strešné výrobky, ktorú ponúkame všetkým naším zákazníkom.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat