Spolehlivá okna a dveře

Eurookna

Dřevěná okna Vám, oproti plastovým oknům, dodají lepší pocit z pobytu v místnosti a přinesou Vám i trochu svěží vůně přírody. Použitím přírodního materiálu splňují tato okna vysoké nároky na ekologii, vzhled a vysokou estetickou hodnotu. Dřevěná okna jsou charakteristická nenapodobitelnou kresbou přírodního dřeva, výbornými izolačními vlastnostmi a jsou obnovitelným zdrojem. Dřevo je po staletí prověřeným materiálem, snadno zpracovatelným, s dlouhodobou životností, nenahraditelných vlastností a i proto je stále oblíbeným materiálem pro výrobu oken i dveří. Vady vzniklé postupem času nebo mechanickým poškozením se dají snadno opravit s dosažením vynikajícího výsledného efektu. Nespornou výhodou je také výrazně nižší tepelná roztažnost dřevěných oken oproti oknům plastovým, jejich vysoká stálost a pevnost bez nutnosti vnitřních výztuh i vyšší variabilita ve tvarech oken a profilaci doplňků. Dřevěná okna jsou hojně využívána architekty, neboť dodají vašemu bydlení na eleganci.

Zimní zahrady

Zimní zahrady si neustále rozšiřují okruh příznivců. Ti co poznali, jak příjemným rozšířením obytného prostoru zimní zahrady jsou, si již nedovedou představit domov bez této slunečné oázy klidu a zeleně. Dovolte nám navrhnout a zrealizovat zimní zahradu i pro Vás, přesně na míru ! Nabízíme dokonale funkční, estetické a cenově výhodné řešení v plastu i ve dřevě.

Dřevěné dveře

Geus okna a.s. nabízí kromě plastových oken a dřevěných eurooken i celou škálu vchodových a balkónových dveří.Dveře představují vstup do Vašeho království a korespondují jak s interiérem, tak i s fasádou budovy. Pro vnější vzhled můžete zvolit dřevěný dekor, zatímco uvnitř se dveře barevně přizpůsobí vstupním prostorům. Záleží jen na Vaší kreativitě a představách, jaký typ dveří, výplně a barevného provedení si zvolíte.

Dveře vyrábíme s různými kombinacemi výplní ze skla a plastu, s možností členění křídlovými sloupky, či plastovými dveřními výplněmi. Na výběr je nepřeberné množství tvarů a dekorů.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat