Predsieň

V predsieni uskladňujeme všetko, čo nám po príchode domov odpadne z rúk. Tento často chaotický priestor môžeme zmeniť na praktický a usporiadaný vstup do nášho domova. Nezabúdajme na to, že veci v predsieni sú to prvé, čo nás doma víta a posledné čo sa s nami lúči.

V predsieni nemusíme mať veľa nábytku. Stačia jednoduché odkladacie plochy, ktoré sú naozaj využívané. Predsieň má byť bez zbytočného nábytku, maximálne funkčná. Do malej predsiene sú vhodné kompaktné predsieňové zostavy, ktoré rešpektujú priestorové možnosti. Naopak nie je sem vhodný masívny nábytok. Ak je Vaša predsieň priestrannejšia, neváhajte si v nej vybudovať samostatnú šatníkovú miestnosť a tým pádom môže z predsiene zmiznúť množstvo vecí ako sú kabelky, čiapky a iné doplnky.

V predsieni nesmie chýbať veľké zrkadlo. Okrem svojej funkcie navyše opticky zväčší priestor. Nezabúdajte ani na sedenie v predsieni, pretože určite sa Vám lepšie sa obúva posediačky.

Ak máte veľkú predsieň a potrpíte si na moderný dizajn, môžete do nej umiestniť atraktívnu sedačku. Taktiež nezabúdajte, že v predsieni potrebujete miesto na odloženie dáždnika a kľúčov.

Predsieň zariaďujte s rozmyslom, hlavne do malého priestoru nedávajte veľa drobností a zbytočností. Doprajte si eleganciu podľa vášho vkusu a neváhajte s inšpirovať v našom e-shope.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat