Čistička vzduchu je výborným řešením pro alergiky

Čističkou vzduchu se obyčejně rozumí přístroj pohlcující veškeré bakterie či jiné nebezpečné látky, které mají povětšinou za příčinu astma a jiných alergických obtíží. Dělají tedy kolem nás mnohem čistší a vzdušnější prostředí. Dnes už, hlavně za aktivní pomoci těžkého průmyslu nestačí pouze otevřít okno a vyvětrat. Čistička vzduchu BEAM Oxygen Ultra nám svou kvalitou, výkonem a tichostí zaručí to, co už naše generace téměř přestávají znát.

Čistička vzduchu BEAM Oxygen Ultra se může rozdělit na 3 hlavní úrovně filtrace.

  1. Uhlíkový filtr, který polapí prach, kouř, nečistoty, plísně a zbavuje tak vzduch nežádoucích pachů.
  2. Dále je to takzvaný Hepa-filtr, který zachytí 99,97% mikročástic, pylů a jiných mikročástic od velikosti 0,3 mikronu.
  3. Technologie PlasmaWave, která neutralizuje bakterie, viry, chemické výpary, pachy a jiné plyny, které jsou obsaženy ve vzduchu.

Termín PlasmaWave je technologie, která vytvoří kladné a záporné ionty, které společně se vzdušnou vlhkostí, následně vytvoří molekuly hydroxidů, které neutralizují veškeré nečistoty poletující ve vzduchu (bakterie, viry, mikroby, plyny, pachy,…).

Díky tomuto velice spolehlivému systému čistička vzduchu Beam Oxygen v okolí 38m2 vytváří prostor, kde se budou cítit mnohem lépe nejen již zmiňovaní astmatici a lidé s dýchacími obtížemi, kteří jsou zpravidla velmi slabí pro boj s jakoukoli poletující nečistotou, čímž jsou způsobovány jejich spontánní záchvaty, dále nejen děti, u kterých je prevence vzniků alergií binární, ale také zdraví lidé, kteří též ocení zlepšené prostředí domova.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat