Viete, aké dvere si kúpiť?

Dvere sú takmer všade. Nevieme bez nich žiť. Jednoducho to nejde. Zväčša nás veľmi nezaujíma, čo také interiérové dvere ukrývajú. Stačí nám, že sa otvárajú a zatvárajú bez zbytočného lomozu. Do tajov dverí sa dostavame v momente, kedy ich kupujeme. V obchode nám zrazu svitne, že nie sú dvere ako dvere.

Tie najdrahšie interiérové dvere v obchode sú z masívneho dreva. Vyzerajú ale výborne. Nie každý je však ochotný investovať do krásy.  Niekomu stačia akékoľvek dvere, ktoré na prvý pohľad nestrašia. Lacnejšou verziou dverí z masívneho dreva sú kombinované dvere. Tie majú rozdielnu výplň a rozdielny povrch. Výplň je zvyčajne tvorená z drevotriesky. Tento materiál je lacný a pevný. Jeho problém je v kráse. Drevotrieska jednoducho vyzerá zle. Veľmi zle. Preto sa na ňu lepí alebo lisuje dýha, laminát či fólia.

Fóliované dvere sú najlacnejšie. Ich nevýhodou je to, že fólia sa ľahko poškodí. Lepšou voľbou sú laminátové dvere. Tu ako povrchovú úpravu nájdete laminát. Masívnym dverám sa však najviac podajú dvere obložené dýhou. Väčšina ľudí rozdiel medzi takýmito dvermi ani nespozná. Dýhové dvere sú tak väčšinou tou správnou voľbou. Kto však chce mať doma skutočné dreve, ten by mal počítať s tým, že drevo je živý materiál – takéto dvere menia svoj tvar.

V kamennom obchode – dvere Trnava – nájdete ako kvalitné dvere, tak aj preškolený personál, ktorý Vám vždy poradí.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat