Vchodové dveře

Společnost ALFA OKNA, s.r.o. patří mezi přední české prodejce:

• plastových oken

• hliníkových oken

• plastových dveří

• hliníkových dveří

• žaluzií, sítí proti hmyzu, parapetů a dalších doplňků

Důraz klademe na kvalitu a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Naše výrobky snášejí i vysoké zatížení a ani po letech nemění své jedinečné vlastnosti – barevnou a tvarovou stálost, zdravotní nezávadnost, snadnou a nenáročnou údržbu.

Plastová okna

Vypracovat na plastová okna ceník je velmi náročnou záležitostí. Na konečnou částku má vliv mnoho faktorů, jako například počet komor, skla, demontáž a montáž, výše DPH, doprava, atd. Z tohoto důvodu se plastová okna ceník ve většině případů na stránkách firem neuvádí a pokud plastová okna ceník uveden je, pak je to jen pro vaší představu. Cena se totiž stanovuje vždy přesně na míru a podle požadavků klienta na barvu okna. Kliky, madélka a další standardní doplňky jsou zakalkulovány v ceně.

O společnosti Alfa okna, s.r.o.

Společnost ALFA OKNA patří mezi přední české prodejce plastových oken a dveří české výroby. Produkty jsou vyráběny z kvalitních německých profilů GEALAN S8000 IQ se stavební hloubkou 74 mm nebo 83 mm. Bezpečnost plastových oken zajišťuje kování Maco Multimatic s 10letou zárukou.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat