Projekty domů

Našim klientům nabízíme projekty domů. Krom vlastního projektu dále nabízíme: zaměření stavby, rozpočty, průkaz energetické náročnosti, hydrogeologický průzkum , geologický průzkum, výkazy výměr, poradenství při realizaci, autorský dozor , stavební dozor.

Projekt rodinného domu tímto bereme jako komplexní řešení. V nabídce typových domů naleznete jak rodinné domy projekty bungalovů tak domy patrové případně domy s obytným podkrovím. Individuální projekty rodinných domů zpracováváme dle požadavků investora a součástí projektu rodinného domu je tzv. materiálový list, který řeší po konzultacích stavební materiály u individuálního projektu, v rámci typového projektu provádíme základní úpravy také zdarma. V katalogové nabídce typových projektů jsou projekty bungalovů, domy patrové i domy s obytným podkrovím, kde konstrukce střechy se využije jako strop.

S každým zákazníkem na projekty rodinných domů se snažíme udržovat přátelské vztahy nejenom po dobu zhotovení projektu, ale i v rámci realizace rodinného domu stavební firmou.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat