Prečo využiť služby realitného makléra v Poprade

Mnohí ľudia vám určite budú radiť, že predávať či kupovať byť v spolupráci s realitným maklérom je zaručene strata vášho času. A hlavne ťažko zarobených peňazí. Podľa nich je najlepšie sa do týchto transakcií pustiť na vlastnú päsť, samostatne. Je dobré sa tejto rady držať?

Kvalitný realitný maklér sa oplatí

Pokiaľ si zvolíte nespoľahlivého a neskúseného realitného makléra, tak skutočne sa vám to nemusí finančne vyplatiť. Profesionálny maklér vám však prinesie zisk. Zaručene.

Byty, domy a iné nehnuteľnosti v Poprade

Reality Poprad sa rozhodne nedajú porovnávať s tými v Bratislave. Byty Poprad či domy Poprad disponujú ďaleko menšou ponukou. Orientácia v cenách a lokalitách tak nie je až taká zložitá. Nehnuteľnosti Poprad si však aj tak zaslúžia odborný pohľad.

10-percentný zisk s realitným maklérom

Mnohé štúdie po celom svete dokázali, že predaj a kúpa nehnuteľnosti s profesionálnym realitným maklérom, dokážu spraviť 10 až 15% rozdiel v kúpnej či predajnej cene. Ako je to možné?

Profesionálny realitný maklér pozná realitný trh, na ktorom pôsobí, takmer dokonale. Takéto vedomosti môžete získať aj vy, zabralo by vám to však mnoho času. Realitný maklér vie, ako ohodnotiť nehnuteľnosť. Kedy vstúpiť na trh a ako maximalizovať jej hodnotu v očiach kupujúceho. Vďaka realitnému maklérovi tak môžete ušetriť už spomínaných 10 percent. Aj pri cenách bytov a domov v Poprade je toto podstatná suma.

Peter Gánovský vám pomôže s realitami

Realitný maklér Peter Gánovský nie je osamotený vojak v poli popradských nehnuteľností. Za týmto skúseným realitným maklérom stojí globálna realitná spoločnosť Remax. Táto značka vám prináša záruky – odbornosti a spoľahlivosti.

Peter Gánovský sa postará pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti o všetko. Všetky starosti môžete pokojne prenechať na neho. Pri predaji bytu sa nemusíte starať o prehliadky nehnuteľnosti. Takisto sa nemusíte obávať ani rôznych podvodov. Vaše peniaze sú v bezpečí.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat