Prečo sa oplatí to skúsiť v Bratislave s Remax

Reality Bratislava sú najväčším a najkomplexnejším trhom s nehnuteľnosťami na Slovensku. Ceny bytov a domov sú tu suverénne najvyššie. To iba zdôrazňuje dôležitosť opatrnosti pri predaji nehnuteľnosti v našom hlavnom meste. Či už sú to nové byty Bratislava alebo domy na predaj Bratislava, aj drobné rozdiely v prístupe k predaju môžu znamenať tisíce eur.

Samozrejme, že nehnuteľnosti Bratislava je možné predávať aj na vlastnú päsť. Ušetríte na odmene pre realitného makléra.  Takáto forma šetrenia sa však takmer vždy ukáže ako krátkozraká. Odborné znalosti realitného makléra a realitnej kancelárie sa v konečnom dôsledky vyplatia, do posledného centu.

Ak chcete predávať byty či domy, tak potrebujete mať nejaké znalosti o trhu s nehnuteľnosťami. Na základe týchto znalostí môžete napríklad určiť predajnú cenu či čas, kedy sa oplatí vstúpiť na trh. Zorientovať sa na realitnom trhu v Bratislave jednoducho nie je jednoduché. Nájdete tu príliš veľa lokalít, developerov, problémov a tak ďalej. Predaj bytov Bratislava je tak pomerne komplikovaný. Samozrejme, že tieto informácie o trhu môžete získať. Sú verejne dostupné. Orientácia na trhu vám však zaberie skutočne veľa času. A čas sú peniaze.

Remax – využite skúsenosti svetového partnera

Oveľa jednoduchšie a aj efektívnejšie je zveriť predaj nehnuteľnosti niekomu, kto tomu rozumie. Sem patrí aj medzinárodná spoločnosť Remax.

Remax vám pomôže propagovať vašu nehnuteľnosť. Umiestnením do databázy Remax získavate obrovskú expozíciu voči potenciálnym kupcom.

Remax vám však prináša aj osobné služby. Veď dôvera medzi predávajúcim a realitným maklérom či realitnou spoločnosťou je kľúčová.

Mário Fliega vám pomôže získať viac

Množstvo štúdií po celom svete dokázalo, že predaj bytov, domov a ďalších nehnuteľností v spolupráci s profesionálnym realitným maklérom prináša svoje ovocie. A to viac ako významné. Vďaka profesionálnemu predaju nehnuteľností je možné získať navyše až 10-15 percent. Pri drahých bratislavských nehnuteľnostiach sa jedná o nezanedbateľnú sumu.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat