Postele řady LINE

Pro postele řady LINE jsou charakteristické čisté linie, kvalitní provedení a moderní design. Postele LINE jsou vyrobeny z kvalitního lamina a jsou oceněny certifikátem České kvality. V kolekci LINE naleznete jak manželské postele, jednolůžka vhodná jako postele pro děti, tak i velmi oblíbené rozkládací postele Tandem. Užívejte si harmonii vyzařující z těchto jedinečných postelí, které jsou moderní, dostupné v devíti trendy barevných provedeních a zároveň cenově přístupné. Právě pro tyto své vlastnosti patří postele LINE mezi nejprodávanější postele ve své kategorii.

Postele řady LINE

Pro postele řady LINE jsou charakteristické čisté liniekvalitní provedenímoderní design. Postele LINE jsou vyrobeny z kvalitního lamina a jsou oceněny certifikátem České kvality. V kolekci LINE naleznete jak manželské postele, jednolůžka vhodná jako postele pro děti, tak i velmi oblíbené rozkládací postele Tandem. Užívejte si harmonii vyzařující z těchto jedinečných postelí, které jsou moderní, dostupné v devíti trendy barevných provedeních a zároveň cenově přístupné. Právě pro tyto své vlastnosti patří postele LINE mezi nejprodávanější postele ve své kategorii.

Nejoblíbenější postel KARLO

Postel Karlo se vyrábí v různých šířkách od jednolůžka až po manželské dvojlůžko. Má klasický a nevtíravý design, hodí se do většiny ložnic. Pro komfort a bezpečnost používání, jsou čela a postranice postele Karlo opatřeny zaoblenou hranou. Postele Karlo byly testovány ve zkušebně nábytku a označeny certifikátem ČESKÁ KVALITA, splňujícím náročné požadavky dle norem EU.

Postele Karlo jsou k dispozici v rozměrech 180×200, 160×200, 140×200, 120×200 a 90×200 a v prodloužených délkách 210cm a 220cm za minimální příplatek.

Praktická postel s úložným prostorem MARIKA

Předností postele s úložným prostorem Marika, je její velký úložný prostor, který je součástí postele. Čelní výklopný rošt umožňuje pohodlnou a jednoduchou dostupnost do úložného prostoru. Rozměry vnitřního úložného prostoru jsou šířka 180cm, délka 200cm a hloubka 32cm. Lamelový rošt není výškově polohovatelný. Výška lehací plochy je cca 580mm (dle tl. použité matrace), což umožňuje bezproblémové vstávání. Cena postele je včetně lamelového roštu. Postel Marika se vyrábí jako manželské dvojlůžko ve dvou šířkách 160×200 a 180×200.

Praktická rozkládací postel ESTER TANDEM

Rozkládací postele Ester Tandem se vyrábí jako jednolůžko, které je možno rozložit až na plnohodnotné dvojlůžko. Postele Ester Tandem, jsou ideálním řešeném do menších prostorů, dětských pokojů nebo pracoven. Přes den slouží jako pohodlná pohovka a v noci

jako komfortní manželská postel. Součástí postele je i úložný prostor (dva šuplíky pod postelí), který je přístupný ve všech variantách rozložení. Cena postele je včetně rozkládacího roštu.

Novinkou v kolekci LINE jsou oblé provedení vrchního a spodního čela vybraných typů postelí. V oblém provedení se vyrábí postel Karlo oblé, Klára oblá, Laura oblá, Nikol oblá, Alva oblá, postel s úložným prostorem Marika oblá a rozkládací postel Ester Tandem oblá.

Postele řady LINE jsou postele české výroby, moderní, pevné, za příznivé ceny, proto budou jistě i nadále patřit mezi nejoblíbenější typy postelí.

Rosty.cz - postele Line

Rosty.cz - postele Line

Rosty.cz - postele Line

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat