Plastová okna

Sedma systém – autorizovaný partner Schüco

ukázka z výroby

Automatizovaná technologie výroby Elumatec. Profilový systém Schüco v kvalitativní třídě A. Systém řízení kvality ISO:9002.

Sedma system, s.r.o. je autorizovaný partner Schüco International KG. Naše společnost patří k největším výrobcům oken v české republice. Výrobní závod a sídlo společnosti je v Újezdě u Černé Hory 96 v areálu o ploše 6000m2.
Výroba prošla v roce 2000 celou řadou inovativních změn. Tou hlavní byl přechod na novou výrobní technologií od německé společnosti Elumatec, společně se zavedením systému řízení kvality ISO:9002. Naše výrobky jsou před dodáním k zákaznikovi odzkoušeny a také jsou periodicky testováný ve státní zkušebně.

Kromě výroby se specializujeme na kvalifikovaný poradenský servis v oblasti nízkoenergetických staveb. Naše služby využívá celá řada stavebních firem, developerských společností, projekčních kanceláří a drobných stavebníků.

Hliníková okna

Hliníková okna se vyznačují velkou statickou odolností, lze je využít k vytvoření rozsáhlých sestav, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, dodají domu na elegantním vzhledu, v porovnání s plastem a dřevem jsou mnohem lehčí, recyklace materiálu je možná v plné míře. Hliníková okna jsou vynikající volbou pro objekty, kde je nutná vysoká životnost a minimální údržba. Hliníkové profily jsou nabízeny jak v klasické šedé barvě tak i v širokém množství barev a provedení. I zde je prostor mezi skly je vyplněn tepelně izolačním plynem. Hliníková okna splňují požadavky, které se očekávají od moderních oken

Comments are closed

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain