Plastová okna

Sedma systém – autorizovaný partner Schüco

ukázka z výroby

Automatizovaná technologie výroby Elumatec. Profilový systém Schüco v kvalitativní třídě A. Systém řízení kvality ISO:9002.

Sedma system, s.r.o. je autorizovaný partner Schüco International KG. Naše společnost patří k největším výrobcům oken v české republice. Výrobní závod a sídlo společnosti je v Újezdě u Černé Hory 96 v areálu o ploše 6000m2.
Výroba prošla v roce 2000 celou řadou inovativních změn. Tou hlavní byl přechod na novou výrobní technologií od německé společnosti Elumatec, společně se zavedením systému řízení kvality ISO:9002. Naše výrobky jsou před dodáním k zákaznikovi odzkoušeny a také jsou periodicky testováný ve státní zkušebně.

Kromě výroby se specializujeme na kvalifikovaný poradenský servis v oblasti nízkoenergetických staveb. Naše služby využívá celá řada stavebních firem, developerských společností, projekčních kanceláří a drobných stavebníků.

Hliníková okna

Hliníková okna se vyznačují velkou statickou odolností, lze je využít k vytvoření rozsáhlých sestav, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, dodají domu na elegantním vzhledu, v porovnání s plastem a dřevem jsou mnohem lehčí, recyklace materiálu je možná v plné míře. Hliníková okna jsou vynikající volbou pro objekty, kde je nutná vysoká životnost a minimální údržba. Hliníkové profily jsou nabízeny jak v klasické šedé barvě tak i v širokém množství barev a provedení. I zde je prostor mezi skly je vyplněn tepelně izolačním plynem. Hliníková okna splňují požadavky, které se očekávají od moderních oken

Comments are closed