Nadčasový hit současnosti: ohebné cihlové a kamenné obklady

Zbožňujete tradiční přírodní materiály a chcete si jimi zkrášlit stávající interiér anebo fasádu rodinného domku? Dospěli jste ale k tvrzení, že obkládání stěny klasickou cihlou asi nebude tím správným řešením? Jestliže se svého snu o kvalitně obložené bytové stěně nechcete vzdát, nebojte! Máme pro vás totiž opravdu zajímavé a vysoce stylové řešení. A tím jsou právě kvalitní cihelné ohebné obklady, se kterými je samotný proces obkládání opravdu velmi snadné. Po prvním zhlédnutí nepoznáte, že nejde o klasickou cihlu anebo opravdový kámen. Použití ohebných obkladů je navíc velmi snadné, zvládne jej tak téměř každý.

Obklad imitující cihly a kámen přináší spoustu zajímavých výhod. Hlavní výhodu lze spatřit ve snadné aplikaci a lidové ceně. Při aplikaci flexibilních cihlových obkladů si vystačíte jenom s ostrými nůžkami, které lze použít v případě zkrácení imitujícího obkladu nebo při obkládání rohů. Další nepřehlédnutelnou předností je barevná stálost flexibilních cihlových obkladů, jejich vysoká paropropustnost i schopnost odolávat nízkým teplotám a mechanickému poškození. Flexibilní ohebné obklady mohou být použity v interiérech i exteriérech.

Že vás klasická cihla příliš neokouzlila a tíhnete spíše k něčemu – řekněme více “zemitějšímu”? Potom zaměřte svou pozornost na ohebný obklad – kámen. Tento vysoce moderní doplněk zkrášlí váš obývací pokoj, halu, koupelnu nebo kteroukoli jinou místnost. Taktéž tento druh ohebných obkladů je možno použít v interiérech a exteriérech. Dle uvážení jimi můžete taky obložit fasádu nebo plot. Výjimečné vlastnosti umělých kamenných obkladů jsou naprosto totožné, jako vlastnosti ohebných obkladů cihlových. Jedna věc je však jistá – použití a aplikace tohoto druhu obkladu má řadu nezpochybnitelných výhod a ve finální podobě působí vážně velmi esteticky.

Kvalitní kamenné a cihlové ohebné obklady jsou naprostým hitem současnosti. Pokud vás již nudné bílé stěny pokoje nebaví, je na čase rozveselit je originálním ohebným obkladem, který nebudete chtít vyměnit za jiný.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat