Nadčasové kvalitné kusové koberce a kožušiny za veľmi príjemnú cenu …

Tak ako nám aktuálny trend naznačuje teda minimalizovať riešenie ineriér s dôrazom na voľný a vzdušný priestor, je tiež veľmi dôležité nezabúdať na zútulnenie či spríjemnenie takých priestorov. Obľúbenými doplnky, ktoré v interiéri navodzujú pocit komfortu, pohodlia a ktoré dodávajú domácnosti ten správny lesk, sú práve koberce.

Ak sa pýtate do akého interiéru sa koberce hodia alebo nehodia, tak je odpoveď veľmi jednoduchá – do každého. S kobercami je to podobné ako s kvalitnými obrazy – buď v interiéri vyniknú alebo dokonale splynú s prostredím. To už záleží len na Vás, ako si prajete aby koberec vo Vašom prostredí vynikol. Tým, že sú koberce v dnešnej dobe vyrobené z antistatických a antialergiských vlákien, tak je koberec úplne pre každého vhodný a hodí sa aj pre podahové vykurovanie.

e-koberec.sk vám ponúka koberce kusové s vysokým vlasom tzv. Shaggy koberce alebo koberce moderné, orientálne teda klasický vzor a koberce detské. Zo širokej škály dizajnov v trendy farbách a samozrejme s luxusným nádychom exklusivity si určite nájdete hrejivý doplnok do svojho domova.
K zhliadnutí sú tiež pravé kožušiny z lamy, ktoré sú momentálne obrovským trendom. Je možné si vybrať z veľkého výberu farebných odtieňov a nespočetných možností veľkostí, ktoré si môžete upresniť a naplánovať podľa svojej predstavy. Zešitím kožušín vznikne z malej jednofarebnej dekorácie väčšie alebo obrovský mnohofarebný kožušinový koberec. Tých možností je veľa a je len na Vašej fantázii. Samozrejme Vám skúsený e-koberec.sk personál poradia prípadne vyskúša vybrané kúsky vo Vašom ineriéri.
V ponuke nájdete aj juhoamericke hovädzie kože v rôznych farbách a okrem iného aj koža z daniela alebo sobie kože.

Navštívte nás na www.e-koberec.sk, kde nájdete aj rôzne zľavy a veľmi radi Vám i poradíme na 0948 380 860. Tovar si môžete aj doma vyskúšať !!!
Väčšina tovaru je skladom, ručíme rýchle dodanie a kvalitu za príjemnú cenu !!!

Comments are closed