ZDRAVOTNÍ MATRACE

Připravili jsme pro Vás nové certifikované zdravotní matrace do postele. Zdravotní matrace s označením „Klinicky testováno“ jsou zdravotní matrace, které prošly klinickým hodnocením a mohou být označené jako zdravotnický prostředek.

Zdravotní matrace jsou opatřeny velmi moderními, výjimečnými, snímatelnými certifikovanými potahy. Jedině skloubením kvality jádra zdravotní matrace a brilantního potahu lze docílit uspokojení všech potřeb, které na nás kladou naši zákazníci. S tím souvisí i možnost vyrobení zdravotní matrace v jakémkoliv rozměru. Standardní rozměry i atypické rozměry jsme schopni dodat do 10ti pracovních dnů.

Zdravotní matrace Vám dovezeme až k Vám domů k Vašim dveřím a po domluvě zdravotní matrace dodáme až do Vaší postele. Jedině tak můžeme docílit Vaši maximální spokojenost s nákupem zdravotní matrace. Nejkvalitnější zdravotní matrace včetně nadstandardních služeb naleznete pouze u nás. V naší nabídce naleznete i kvalitní lamelové rošty, které jsou nedílnou součásti celkového dojmu a pohodlí při nákupu matrace a pokud ještě váháte s nákupem postele, tak se podívejte na naši nabídku postelí. Námi nabízené dřevěné generační postele jsou opravdu špička na trhu.

Rosty.cz - zdr.matrace

Comments are closed