Zdravotné stoličky

Pre mnohých ľudí je v dnešnej dobe sedavá práca ich každodennou rutinnou. Kancelárske stoličky síce spĺňajú úlohu pracovného nábytku, no nie všetky sú vždy pre naše zdravie ideálne. Je veľké množstvo typov a druhov kancelárskych stoličiek, len ako si správne vybrať takú, ktorá by nám nespôsobovala v blízkej budúcnosti zdravotné problémy? Stoličky Spinalis sú práve to čo hľadáte. Sú označované ako zdravotná pomôcka, ktorá zabezpečí, že sa už viac nebudete pri práci hrbiť. Dlhé hodiny na tejto stoličke vďaka unikátnemu úchytu sedadla a opierky nastolia zdravé sedenie, rovnako ako na rehabilitačnej lopte. Sú navrhnuté tak, aby ste sa po usadení do stoličky dostali do vzpriamenej polohy. Už Vás nebude bolieť chrbát či kríže a nebudete sa musieť každú chvíľu naťahovať, aby ste si uvoľnili ubolené chrbtové svaly.

Sedadlo tejto stoličky je zo silnej pružiny, ktoré je uchytené pevne, pričom je možný pohyb stoličky na všetky strany. To Vám zabráni sadnúť si na túto stoličku tak, aby Vám to dovoľovalo sedieť nevzpriamene. Opierka je taktiež veľmi pohyblivá, no stabilná na svojom mieste. Značka Spinalis ponúka široký výber týchto zdravotných stoličiek. Od univerzálnych stoličiek, stoličiek pre vysokých ľudí alebo pre deti. V dnešnej dobe deti viac času trávia pred počítačom alebo televíziou a nesprávnym sedením si spôsobujú zdravotné problémy. Vďaka takýmto stoličkám budú sedieť vzpriamene, pričom si precvičia chrbtové a brušné svaly bez toho, aby si to vôbec uvedomovali.

Nechcete si ďalej ničiť svoje zdravie a zdravie svojich detí hrbením sa na nezdravých stoličkách a radi by ste získali takúto zdravotnú pomôcku za primeranú cenu? Navštívte webovú stránku spinalis-stolicky.sk a vyberte si tú pravú, ktorá nebude spôsobovať bolestivé rušenie z chrbta pri Vašej práci.

Comments are closed