Rostoucí židle pro školáky i pro batolata

Rostoucí židle jsou velmi moderní způsob sezení pro děti. Výhodou tohoto typu dětských židliček je, že vydrží velmi dlouhou dobu. Rozlišujeme dva základní typy dětských rostoucích židlí, které se liší použitím, materiálem a provedením.

Jídelní rostoucí židle

Tento typ židlí je vhodný pro děti od batolecího věku. Židle jsou určeny ke klasickému jídelnímu stolu a mají nastavitelnou výšku i hloubku sezení, podnožku i zádové opěrky. Použití těchto židlí je od batolecího věku až po věk teenagera. Tato židle je vyrobena ze dřeva. Jedním z nejkvalitnějších zástupců je židle Jitro z tvrdého bukového masivu.

Rostoucí židle pro školáky

Druhým typem židlí jsou rostoucí židle pro školáky. Tento typ dětských židlí se velmi podobá zmenšeným kancelářským židlím. Oproti nim má menší velikost a ergonomii vhodnou pro děti školního věku. Rozsah nastavení je pro děti od cca. pěti let rovněž do věku teenagera.

Na obě skupiny dětských rostoucích židlí je dodáváno příslušenství, které zlepšují jejich užitnou hodnotu. Mnoho informací o dětských židlích naleznete v poradně na webu rostoucizidle.com

Rostoucí židle poskytují hlavní výhodu v kvalitní ergonomii, čímž zajistí zdravý vývoj dítěte. Druhou, v dnešní době nezanedbatelnou výhodou, je cena. Židlička je na první pohled o něco dražší než klasická dětská židle, ale díky tomu, že roste s dítětem, ušetříte nákup několika židlí a dětem se bude sedět vždy pohodlně.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat