POSTEL Z MASIVU ATOS

Dnes jsme otestoval postel z masivu ATOS. Jedná se masivní postel s uloženým prostorem, ke který jsou i přibaleny lamelové rošty. Celá postel je luxusní generační postel s uložným prostorem. Jedná se o moderní dřevěnou postel s moderním a účelovým designem.

My jsme mělí postel v rozměru 180×200 – postel je jeví v ložnici je pořadný kus nábytku. Součásti bukové postele z masivu ATOS jsou i lamelové rošty POWER BROWN HN.

 

Postele je vyráběná z pečlivě vybíraného bukového masivu. Hlavní předností této postele z masivu, je úložný prostor pro lůžkoviny, který se otevírá manuálním zvednutím nožní části roštu, novinkou jsou použité plynové písty pro jednodušší zvedání roštu. Úložný prostor není zvenčí vidět, protože jej zakrývají masívní bočnice postele, díky této designové ojedinělosti je postel velice oblíbená a hlavně esteticky zachovává noblesnost a praktičnost postele. 

My jsme ocenili, neboť plocha, které se lěží, je ve výšce min 60 cm. 

Tato postel bude ozdobou každé stylové ložnice a hlavně Vám bude postel skvěle sloužit řadu let. Na závěr chceme říci, buková postel ATOS je český výrobek

Rosty.cz - postel ATOS 2Rosty.cz - postel ATOS

Comments are closed

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich