POSTEL DENIS

Podíváme se na postel Denis, postele z kolekce LINE jsou oceněné prestižním certifikátem “ČESKÁ KVALITA“.  Postel Denis má čisté a geometrické linie, které ji dávají nadčasový tvar.

Denis je manželská postel a je české výroby. Kromě toho je velmi pěkná a kavetní. Postel je vyrobena z kvalitní laminofólie firem Egger a Kronospan v různém barevném provedení, podle toho, jak má vypadat – buk, bříza, hrušeň, třešeň,…

Kvalitního a moderního materiálu, který je postel použit, je esteticky dokonalá, ale vysoce kvalitní. si Sami určujete hloubku zapuštění matrace, k čemu slouží  nastavitelné patky na rošty na bočnici postele, čož je velkou výhodou postele.

Díky pevné a stabilní konstrukci, má postel velmi pevné konstrukcí. Stabilita postele je docílena tím, že na každé straně jsou bočnice připevněny k čelu postele dvěma šrouby + dvěma dřevěnými kolíky

Rosty.cz - postel Denis

Rosty.cz - postel Denis

Postele mají tloušťku 3,2 a 1,6 cm, postranice (bočnice) 3,2 cm a jsou opatřeny rádiusovou hranou. Výška lehací plochy (pokud použijete matrace cca 20 cm vysoké) je cca 60 cm, což je optimální výška i pro seniory a spáče hledající vyšší poleh, což je ideální pro bezproblémové vstávání z lůžka bez zbytečné námahy. Výšku postele lze i ovlivnit, neboť postel má výškově nastavitelné patky, 5 poloh(nejnižší poloha je cca 31 cm od země, nejvyšší cca 38 cm + výška roštu a matrace). 

Postel je určena právě do moderních ložnic, kde podtrhuje vzdušnost prostoru a estetičnost. 

 

Technické informace:

Výška postele k roštu: 32 cm + výška roštu + výška matrace

Materiál postele: laminofólie  

Rozměr lehací plochy: 180×200, 160×200 

Skutečné rozměry postele: 180×200 – 188,4×206,4 cm; 160×200 – 168,4×206,4 

Jednoduché nastavení výšky ložné plochy díky polohovatelnému kování 

Výška čela u hlavy: 90cm 

Balení: v kartonu 

 

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat