Poschodové postele

Detský svet

Dobrodružstvo sa začína… Svet dospelých a detí je rozdielny. Dospelý majú problém s miestom a preto je potreba šetriť s miestom. Preto dospelý často nakupujú detské postele ktoré sú poschodové.  Šetria čas, šetria miesto a naviac majú aj odkladací priestor. Dospelý sa pozerá či sú bezpečné a či sú zdravotne nezávadné. Dospelý nakupuje poschodové postele na stránke www.poschodovky.sk pretože ak je rozumný, tak vie, že všetko to čo si predstavuje pod poschodovou posteľou si tam nájde. Rozkladacie, rozšírené a klasické poschodové postele v rôznych farbách a veľkostiach.

To je svet dospelých, ten sa bude na to pozerať z tejto strany…ale sú tu deti… malé stvorenia …piráti či princezné, tí majú iné nároky na poschodové postele. Vedia, že ich rodičia si vybrali tú správnu firmu, kde kúpiť poschodovú posteľ, ktorá je bezpečná, kvalitná a zdravotne nezávadna.  To je všetko super ale čo tí, pre ktorých budú tieto postele slúžiť.

Piráti, tí vedia že detská posteľ by mala byť hravá, malo by to byť miesto kde sa vojdu všetky autíčka, vláčiky, všetci hrdinovia… kde sa budú môcť hrať a kde budú vznikať ich zážitky na ktoré budú môcť neskôr radi spomínať. To je ich poschodová posteľ – svet zážitkov a dobrodružstiev.  A ak chcem mať viac miesta, tak si pozriem aj rozšírené poschodové postele.

A čo princezné? Kam so všetkými bábikami, ich šaty a doplnky… ale na to všetko myslia moderné poschodové postele ktoré sú vybavené perfektným odkladacím priestorom – poschodové postele s prístelkou, kde bude dosť miesta pre oboch hrdinov.

Pozrite si spolu našu ponuku poschodových postelí či rozšírených poschodových a rozkladacích postelí a nechajte sa spolu vniesť do detských snov.  Funkčnosť, bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť spolu s perfektným spracovaním sú predurčené pre každú detskú izbu.

 

Trampolíny

Trampolíny to je skvelý doplnok – na šantenie, zábavu či len tak pre dobrý relax.

Naša firma vám ponúka kvalitné trampolíny, ktorých konštrukcia je vyrobená z kvalitnej ocele. To zabezpečuje maximálnu kvalitu a bezpečnosť pri vašom relaxe.  Samozrejmosťou  trampolín sú ochranné prvky, ktoré zabezpečujú funkčnosť a stabilitu. U nás si kupujete teda kvalitnú a bezpečnú trampolínu, ktorá je priamo od dovozcu, čo zabezpečuje naviac aj najlepšiu cenu trampolíny.

S nami sa môžete skutočne preskákať, pretože trampolíny vám ponúkame vo viacerých veľkostiach a farbách. Naše trampolíny sú veľkosťou vhodné do menších izieb, ale tiež do exteriéru a teda sú vhodné aj na náročnejšie použitie. V prípade, ak budete potrebovať, vám vieme radi poradiť a odporučiť vhodnú trampolínu pre vaše potreby.

Trampolíny vám dodávame rozložené, ich skladanie je jednoduché a podľa priloženého návodu na skladanie to dokáže každý.  A potom si už treba len dobre zaskákať…

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat