Nábytok, ktorý vám vydrží dlhé roky..

Nábytok, ktorý zadefinuje váš domov

Zariaďte si svoju domácnosť podľa vašich predstáv a snov. Moderné trendy vám pomôžu zorientovať sa v rôznych ponukách. My vám poradíme, ako na to.

Na prvom mieste pri hľadaní cesty k nadčasovému a modernému interiéru zostává výber materiálu, ktorý by sme nemali podceňovať. Najlepším variantom je zvoliť prírodný materiál ako je masívnejšie drevo alebo pravá drevená dyha, pretože každý strom, každá dyha je originálna, rovnako ako bude váš interiér.

V drevinách dominujú dub a orech a za zmienku stojí určite tiež jadrový buk. Taký nábytok vám bude slúžiť naozaj dlho, neopozerá sa a vy doma pocítite dotyk prírody.

Ďalšie trendy:

  • Látky – stále častejšie sa využívajú látky, ktoré sú naozaj kvalitné. In je najmä použitie jednej farby s minimálnym počtom vzo­rov.
  • Farby – farbou číslo jedna zostáva biela. Interiéru dodáva ľahkosť a punc elegancie. Ďalšou stálou farbou je nesmrteľná čierna, ktorá v sebe nesie prvky luxusu.
  • Interiéry – splývanie obývacích priestor, do dnes tematicky známe ako „kuchyňa-jedáleň-obývačka“. S tím súvisí tiež prelínanie nábytku do viacerých funkčných miestností.
  • Tvary nábytku – tvaroslovie čalúneného nábytku získava ženskejšie tvary. Okrúhle formy potvrdzujú túžbu ľudí po zvodnej útulnosti.
  • Manželské postele – nové trendy hovoria, zabudnite na šuflíky pod posteľou. Rovnako je trendy a veľmi pohodlná tzv. king size bed, teda posteľ veľkých rozmerov, ktorá vám poskytne priestor.

Kam nakupovať?

Predaj nábytku ponúkajú špecializované obchody a predajne, ale aj obchodné centrá. Nábytok online je jedinou možnosťou, ako si vybrať trendy nábytok z tepla domova. Najlepšie je v tomto prípade pozerať na referencie, ktoré nájdete priamo na stránkach, kde budete nakupovať.

Comments are closed